Huawei TalkBand B6 geliyor!

talkband b5

Huawei’nin popüler akıllı bilekliği TalkBand’ın yeni versiyonu geliyor. İşte Huawei TalkBand B6 ile ilgili ilk detaylar.

Teknoloji sektörünün öncü isimlerinden biri olan Huawei, giyilebilir teknoloji pazarındaki ürün sayısını arttırmaya devam ediyor. Çinli üreticinin önümüzdeki günlerde satışa sunacağı yeni bilekliği ise TalkBand B6.

Bilindiği üzere Talkband serisinde yer alan bileklikler, telefon geldiğinde bluetooth kulaklık olarak da kullanılabiliyor. Yani cebinizden telefonunuzu çıkarmak yerine bilekliği kulağınıza takarak telefon görüşmesi gerçekleştirebiliyorsunuz.

İşte Huawei TalkBand B6

Çinli üretici son olarak TalkBand B5 modelini satışa sunmuştu. Geçtiğimiz gün sızdırılan bir video ile Huawei TalkBand B6 modeli de ortaya çıktı. Dilerseniz bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

TalkBand 6 içerisinde Huawei’nin kendi üretimi olan Kirin A1 yonga seti bulunack. Bluetooth 5.1 desteği bulunan bileklik type-c portu ile şarj olacak. Bileklikte 1.53 inçlik renkli dokunmatik bir ekran yer alacak.

huawei talkband b6

Huawei’nin yeni akıllı bilekliğini ne zaman satışa sunacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Muhtemelen bu bileklik ilk etapta Çin’de raflardaki yerini alacaktır. Sonrasında hangi pazarlarda boy göstereceği ise şimdilik belirsiz.

Geçmiş dönemde bazı TalkBand modelleri ülkemizde de satışa sunulmuştu. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu bilekliklerin fiyatları pek de uygun sayılmaz. Yani öyle 1000TL’nin altında bir fiyat beklememeniz gerekiyor. Yine de fiyat için biraz daha beklememiz gerekecek.

Samsung Galaxy M51 özellikleri kesinleşti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir