Samsung Galaxy A14 5G yakın zamanda piyasada olacak

h31

Bilindiği gibi Samsung yeni Galaxy A14 5G cihazı üzerinde uzun süredir çalışıyordu. Şimdi bu çalışmaların sonuna gelinmiş durumda. Şirket kısa bir sürede cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Galaxy A14 5G akıllı telefonun yakın zamanda çıkacağı cihazın sertifika tabanlı web sitelerinde görülmesiyle ortaya çıktığını belirtelim. Güney Koreli teknoloji devinin yeni telefonu, iki sertifika veritabanında görüldü.

Galaxy A14 5G

Önemli sertifikalardan NBTC listesinde cihaz, SM-A146P/DSN model numarasını taşır. Öte yandan BIS veritabanı, cihazı SM-A146B/DS model numarasıyla listeler. Ne yazık ki, sertifika web sitelerinde paylaşılan tüm bilgiler bu kadardı. Önceki raporlar, bazı temel özelliklerini ortaya çıkarmış olsa da. Cihazın iki SoC versiyonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor; ABD pazarı Dimensity 700 yonga setini alırken, dünyanın geri kalanı orta sınıf bir Exynos işlemciye ev sahipliği yapacak.

Ayrıca, büyük bir 5.000 mAh pil paketi ile güçlendirilecektir. Ön tarafta, Galaxy A14 5G’nin Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Bu arada arka tarafta 50 megapiksel birincil kameradan oluşan üçlü kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta da zaten kapsanan sızdırılmış basın görüntülerine göre su damlası çentik üzerinde 13 megapiksellik bir selfie atıcı yer alacak.

Android Auto Mobil Uygulaması için yeni güncelleme geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir