Ana SayfaCep TelefonuSamsung Bugüne Kadarki Galaxy S Serisi Satışlarında 100 Milyonu Devirdi!

Samsung Bugüne Kadarki Galaxy S Serisi Satışlarında 100 Milyonu Devirdi!

Samsung geçtiğimiz gün içerisinde yaptığı açıklama ile bugüne kadar sattığı Galaxy S Serisi akıllı telefonlarda 100 milyon rakamını devirdiğini belirtti.

2007 yılının sonlarına doğru hareketlenen akıllı telefon pazarı 2013 yıllarının ilk günlerinde daha büyük dokunmatik ekranlı ürünlerin liderliğinde tam gaz büyümesine devam ediyor. 201 ylında Samsung ilk Galaxy S serisine dahil ettiği akıllı telefonu kullanıcılarına sundu. Seriye adını veren Galaxy S birçok kullanıcı tarafından satın alındı ve o zamana kadar pazara liderlik eden iPhone karşısında gerçek bir rakip gördü. samsung galax satis rakami2011 yılında Galaxy S II ile daha hızlı bir büyüme kaydeden Samsung toplamda 40 milyon adetin üzerinde Galaxy S II modeli sattı ve bu konudaki başarısını tekrar kanıtladı. 2012 yılında ise Samsung Galaxy S III modeli ile kullanıcıların karşısına çıktı ve Galaxy S II’den daha fazla ses getiren bu model sadece 7 ayda 40 milyon adetin üzerinde satıldı. Samsung’un yeni gelecek Galaxy S serisi akıllı telefonu çıkana kadar Galaxy S III modeli satışının 50 milyonun üzerine çıkması bekleniyor.

Samsung önümüzdeki günlerde Galaxy S serisinin yeni üyesi IV modelini tanıtacak ve muhtemelen 2013 yılının ortalarına doğru satışa sunacak. Bu yeni modelin eski ürünlere göre iki kat daha fazla satış rakamına ulaşması bekleniyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU