Ana SayfaAppleSamsung Apple ilişkisi yine zora girdi

Samsung Apple ilişkisi yine zora girdi

Güney Koreli teknoloji dev Samsung ile Amerikalı rakibi Apple arasında sular durulmuyor. İkilinin bu sefer arasını açan konu ise iPhone hakkında çekilen bir belgeselde sarf edilen sözler.

Samsung Apple ilişkisi yine zora girdi. Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden ikisi olan Samsung ve Apple, sık sık karşılıklı açılan davalar ile gündeme geliyor. Bu davaların bazılarını Güney Koreli şirket kazanırken bazılarında ise Apple haklı bulunuyor. Apple’ın pazarlama şefi tarafından dün yapılan açıklamada kullanılan bazı kelimeler ise, ikili arasında yeni bir dava sürecinin başlamasına neden olabilir.

Samsung rakiplerini tekrar solladı!

Apple’ın en önemli cihazı olan ve önümüzdeki yıl itibariyle 15. yaşını kutlayacak olan iPhone serisi hakkında çekilen bir belgesel kapsamında açıklamalarda bulunan şirketin pazarlama şefi Greg Joswiak, Samsung rekabeti hakkında çok konuşulacak sözler sarf etti.

Samsung, Rusya'ya ürün sevkiyatını durdurdu

Samsung Apple ilişkisi yine zora girdi

Kendisine Samsung rekabeti hakkında ne düşündüğünün sorulması üzerine kendi fikirlerini ifade eden Joswiak, Güney Koreli şirketin iPhone teknolojisini kendisine kopyalayarak bu bilgileri daha büyük ekranlı telefonlarla süslediğini iddia etti. Tabi Joswiak’ın bu sözleri kısa süre içerisinde dalga dalga yayılarak bütün sektörde konuşulur hale geldi.

Bu sözleriyle açık açık Samsung’un iPhone teknolojisini çalarak kendi akıllı telefonlarında kullandığını ifade eden pazarlama şefi, bu konu hakkında daha fazla bilgi vermekten kaçındı. Ancak sarf ettiği bu sözler bile, şimdiden yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemeye yetti.

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Bakalım iddiaların hedefinde olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu ithamlara yanıt vermeyi mi yoksa hiç duymamış gibi yapmayı mı tercih edecek?

Stranger Things Netflix’i çökertti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting