Ana Sayfa Genel Samsung AirDresser ile giysilerinizi sterilize edebileceksiniz

Samsung AirDresser ile giysilerinizi sterilize edebileceksiniz

COVID-19 virüsü için geliştirilen Samsung AirDresser sayesinde giysilerinizi çok kısa bir süre içerisinde sterilize edebileceksiniz.

COVID-19 salgınının ortaya çıkmasıyla birlikte, günlük nesnelerimizi temizlemeye ve sterilize etmeye odaklanan birçok ürün oldu. Bugün ise çeşitli yerleşik teknolojileri kullanarak kıyafetleri sterilize edip canlandırabilen bir ürün olan Samsung AirDresser duyuruldu.

Samsung AirDresser neler sunuyor?

Bu teknolojiler arasında virüslerin ve bakterilerin yüzde 99,9’unu, ev akarlarının yüzde 100’ünü, kokuya neden olan gazların yüzde 99’unu ve diğer zararlı maddelerin yüzde 99’unu giysilerin derinliklerine güçlü hava vererek temizleyen JetSteam bulunuyor. Ayrıca ter, tütün ve gıdalardaki koku parçacıklarını yakalayabilen koku giderici filtreye sahip.

Giysileri AirDresser ile kurutmak, giysileri onlara zarar vermeden veya küçültmeden kurutmak için düşük sıcaklıklarda hava kullanan Isı Pompası Kurutma adlı bir teknolojiye sahip. Kürklü giysiler için, nemin yüzde 90’ına kadar çıkararak kürklü giysilerin nemini giderebilen özel bir Kürk Bakım Döngüsü bulunuyor.

Samsung Galaxy Buds Pro 3D ses ile geliyor

Samsung AirDresser 24 Aralık’tan itibaren Samsung’un çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarından ve çevrimiçi perakende mağazalarından satın alınabilecek. Şimdilik bu ürünün Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Samsung AirDresser

Samsung Tüketici Elektroniği İşinden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Raju Pullan lansmanla ilgili olarak şunları söyledi; “Tüketici ihtiyaçları konusundaki derin bilgimiz ve evdeki giysilerimize bakma şeklimizi dönüştürmek için en son teknolojiyi kullanarak yaratılan AirDresser, her gün giysileri tazelemek için etkili bir çözüm olarak hizmet ediyor. Giysileri dezenfekte eden ve virüs ve bakterileri yüzde 99,9 oranında ortadan kaldıran AirDresser ile tüketicilerin daha iyi giysi bakımı ve daha kolay bakımdan keyif alacaklarından ve çamaşır makinesi ve kurutucu gibi temel bir ev aleti haline geleceğinden eminiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting