ROG FLOW Z13 : Oyun tutkunlarına özel tablet

ROG FLOW Z13

2023 Flow serisinin bir parçası olan ROG FLOW Z13 , kompakt, taşınabilir ve güçlü bir tablette oyun oynamak isteyenler için özenle geliştirildi. Üretimde mümkün olan tüm sınırları zorlayan cihaz, taşınabilirlik ve etkileşimi de yeniden tanımlıyor.

ROG ve ACRONYM, özel sürüm Zephyrus serisinden sonra güçlü bir tablette oyun oynamak isteyenler için ROG FLOW Z13’i tasarladı.

Moda, sanat, teknoloji ve Web3 dünyasını bir araya getirmeyi amaçlayan yeni cihaz, 3 Nisan 2023’ten itibaren dünya çapında satışa sunulacak. Güçlü cihaz, Intel Core i9-13900H işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU dahil olmak üzere profesyonel düzeyde özelliklere sahip. Bu büyük gücün en önemli özelliği ise taşınabilirliği ve gerçek dünyada kullanımı teşvik etmek için tasarlanmış tablet boyutunda bir kasaya sahip olması. Ustalıkla tasarlanmış entegre taşıma sistemi, birden çok modda kullanıma izin veren çok yönlü bir kayış kullanıyor. Her yönde tutuş sağlamak için içe yerleştirilen lastik tutacakların yanı sıra cihazı kazara çarpma veya düşmelere karşı korumak için köşeleri de ekstra güçlendirildi.

 

ROG FLOW Z13

Ultra çok yönlü kullanım

ROG FLOW Z13-ACRNM RMT02, ROG’nin her senaryoya uyum sağlayabilen ultra ince cihazlarla “çok yönlü oyun” sunmayı amaçlayan 2023 Flow serisinin bir parçası. Flow Z13, ACRONYM ve ROG için bu çok yönlülüğü profesyonel özellikli işleme ve grafikler gerektiren diğer kullanımlara genişletmek için mükemmel bir platform.

Entegre taşıma sistemi ve sabitlenmiş tutma yerleri, hareket halindeyken kullanıma yardımcı olurken, entegre destek ayağı, RMT02’yi kolayca oyun oynamak, içerik oluşturmak veya içerik görüntülemek için mükemmel olan geleneksel bir dizüstü bilgisayar formuna dönüştürebiliyor. Destek ayağı, makine dikey yöndeyken de kullanılabiliyor, bu da onu her iki açıdan da eller serbest olarak kullanabilen tek Z13 yapıyor.

ROG FLOW Z13

Nefes kesen performans

FLOW Z13-ACRNM RMT02, Intel Core i9-13900H işlemci NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU’ya sahip. ROG, cihaza 65W termal kapasitenin yanı sıra bir MUX Switch ve Nvidia Advanced Optimus da ekledi. Ayrıca ROG Akıllı Soğutma sistemi ile %44 anakart kapsama alanına sahip bir buhar odasıyla güçlendirdi. Sıvı metal ve ark akışlı fanlar, 0db ortam soğutması sağlıyor. Cihaz ayrıca XG Mobile’ı destekliyor. 16:10 en boy oranıyla ROG Nebula ekran ise can alıcı diğer özelliklerinden. Ekranla ilgili diğer özellikler arasında 165 Hz yenileme hızı, 500 nit parlaklık ve Gorilla Glass DXC ile %100 DCI-P3 dokunmatik ekran paneli de yer alıyor.

Yeni Z13, Type-A, Type-C ve MicroSD bağlantı seçenekleriyle donatıldı. Ayrıca Thunderbolt 4 ve Wi-Fi 6E önemli özellikleri arasında. Tamamen CNC frezelenmiş metal bir kasaya sahip cihaz, Type-C bağlantı noktası üzerinden 130 W hızlı şarjı destekliyor.

House of the Dragon 2. sezon için sürpriz karar