Ana SayfaGundemRockstar sıradaki GTA oyunu hakkında konuştu

Rockstar sıradaki GTA oyunu hakkında konuştu

Rockstar Games, Grand Theft Auto V hayranlarının PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ne zaman kavuşabileceklerini açıkladı. İşte detaylar.

Mevcut nesil sürümler 15 Mart’ta gelecek. Rockstar daha önce piyasaya çıkış tarihini Kasım ayından Mart ayına ertelemişti. GTA V ve GTA Online sürümlerinin üçüncü nesil konsollara  yeni özelliklerle beraberinde gelecek.

Rockstar, 60 fps’ye kadar kare hızı, 4K’ya kadar çözünürlük, ışın izleme, HDR ve dokulara ve çizim mesafelerine yükseltmeler dahil olmak üzere çeşitli grafik modları ekliyor. Diğer özelliklerin yanı sıra daha hızlı yükleme süreleri ve 3D ses de bekleyebilirsiniz. Geliştiriciler ayrıca DualShock kontrol cihazının “gelişmiş dokunsal geri bildirim” sunma yeteneklerinden de yararlanacak.

Rockstar sıradaki GTA oyunu hakkında konuştu

Oyuncular, isterlerse GTA V girişini atlayıp doğrudan GTA Online’a dalabilecekler. Çok oyunculu deneyim için de yeni gelişmeler var. Yeni gelenler bir Kariyer Oluşturucu’ya erişebilecek, bu da onların bir motorcu, yönetici, silah kaçakçısı veya gece kulübü sahibi olarak bir işletme yönetmelerini sağlayacak. Kıdemli oyuncular, karakterlerini yeniden başlatma ve istedikleri zaman Kariyer Oluşturucu’ya geçme seçeneğine sahip olacaklar. GTA Online’ın bağımsız bir sürümü de 15 Mart’ta mevcut nesil konsollara geliyor. PS5 oyuncuları üç aylık ücretsiz erişime sahip olacak. Ancak Rockstar, GTA V veya GTA Online’ın yeni sürümleri için fiyatlandırmayı açıklamadı. PS4 ve Xbox One sürümlerinden yükseltme yolu da belirsiz.

Epson, akıllı gözlükleriyle metaverse ’in kapısını aralıyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting