Ana SayfaOyunRock Band 4 için yeni şarkılar eklendi

Rock Band 4 için yeni şarkılar eklendi

Sevilen müzik oyunu Rock Band 4 için yeni şarkılar eklendi. İşte oyuna eklenen şarkılar ve tahmini fiyatları.

Guitar Hero ile çıkış yapan müzik oyunları, popüler seriyi takip eden oyunlarla birlikte bir türe dönüşmüştü. Guitar Hero ile birlikte en iyi müzik oyunlarından biri de Rock Band. Bu serinin 4. oyunu da müzik kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Harmonix’in bu haftaki genişleme paketi ile Rock Band 4 için yeni şarkılar eklendi.

Genişleme paketi, sevilen heavy metal gruplarından Disturbed’in ‘Down with the sickness’ şarkısı ile açılışını yapacak. Ancak bu şarkı, seriye yeni eklenmiş bir şarkı değil. ‘Down with the sickness’ Rock Band 2 ve Rock Band VR oyunlarında da yer almıştı.

Haftanın diğer şarkısı ise Ghost’un Cirice adlı eseri olarak belirlenmiş. Ghost, Cirice adlı eseri ile 2016 Grammy Ödülleri’nde en iyi metal performansına layık görülmüştü.

İki şarkının da heavy metal türünde olduğu genişleme paketinin fiyatı açıklanmadı. Ancak diğer örneklere bakıldığında şarkı başına 2 Dolar gibi bir fiyat biçilmesi bekleniyor. Rock Band’in genişleme paketi kütüphanesinde 1800‘ün üzerinde şarkının bulunduğunu belirtelim.

Assassin’s Creed Origins hakkında yeni detaylar

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting