Renault Taliant fiyatları adeta çakıldı!

renault taliant 3

En son 400 bin TL’ye doğru emin adım ilerleyen Renault Taliant fiyatları, döviz kurlarındaki düşüşle birlikte kabul edilebilir seviyelere yaklaşmaya başladı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Renault Taliant fiyatları adeta çakıldı! Renault Taliant fiyatlarına bir zam daha geldi! Renault bu sene Symbol modeli yerine Taliant modeli ile karşımıza çıktı. Aslında Taliant için modern bir Symbol modeli demek sanırım pek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Peki yeni Symbol olarak nitelendirilen Taliant’ın fiyatı kaç TL?

Geçtiğimiz günlerde Renault Taliant fiyatlarını biraz yükseltmişti. Fakat Kasım ayı ile birlikte Taliant fiyatların tekrardan zamlandı. Artık baz modelin fiyatı 321 bin TL’den başlıyor. Elbette burada dip not olarak belirtmemiz gereken bir unsur var. O da liste fiyatlarıyla bayiden aldığınız fiyatlar arasında ciddi farklar olabileceği.

Yani burada 321.000 TL yazsa bile bayiye gittiğinizde çok daha düşük bir fiyat alabilirsiniz. Yalnız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Hali hazırda 350 bin TL altına çok fazla otomobil seçeneği kalmadı. Elbette Taliant’ın kalitesi vs. tartışmaya açık bir konu. Fakat günümüz şartlarında 350 bin TL altına alabileceğimiz sayılı otomobilden bir tanesi de Taliant.

renault taliant 5

Renault Taliant fiyatları dağı aştı!

İşte şu anda Türkiye’de alabileceğiniz en ucuz modellerden biri olan Taliant.

Joy 1.0 Sce 65 bg
Fiyatı: 321.000 ₺

Joy 1.0 Turbo ECO 100 bg
Fiyatı: 363.000 ₺

Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg
Fiyatı: 374.000 ₺

Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg
Fiyatı: 397.900 ₺

Facebook, COVID-19 aşısı hakkında yanlış bilgilendirme ile mücadele ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir