Red Magic 8 Pro Matte özellikleri belli oldu

nubia Red Magic 6 Pro, 120W şarj cihazıyla 3C sertifikasını geçti

Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Red Magic, oyuncular için tasarladığı yeni modelleri satışa sunmaya hazırlanıyor.

Red Magic 8 Pro Matte özellikleri belli oldu. Akıllı telefon dünyası bazen çok belirgin alt sınıflara ayrılabiliyorken bazen de daha şeffaf şekilde kategorize edilebiliyor. Örneğin katlanabilir akıllı telefonlar da akıllı telefon sınıfında ancak tasarım itibariyle bir hayli farklı bir formda. Oyun telefonları içinse böyle tasarımsal farklılıklar neredeyse yok denecek kadar az ancak onların farkı da telefonların iç dinamiklerinde saklı. İşte oyun telefonu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Red Magic, son amiral gemisi modellerini global pazarda satışa sunmak için harekete geçti.

nubia Red Magic 6 Pro, 120W şarj cihazıyla 3C sertifikasını geçti

Bir süre önce Çin’de tanıtılarak satışa sunulan Red Magic 8 Pro ve Red Magic 8 Pro Plus modelleri küresel pazarda Red Magic 8 Pro Matte ve Red Maigc 8 Pro Void isimleriyle satışa sunulacak. Tabi burada Matte versiyonunun Pro modeline, Void versiyonunun ise Pro Plus modeline denk geldiğini hatırlatalım.

Nubia Red Magic 6S Pro eşsiz bir özellikle

Red Magic 8 Pro Matte özellikleri belli oldu

Bu iki versiyon arasındaki en önemli fark ise, Matte modelinin 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanına sahipken, Void modelinin ise 16GB RAM + 512GB dahili depolama alanıyla karşımıza çıkmasıydı. Öte yandan her iki telefonun da gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden aldığını belirtelim.

Nubia Red Magic 5G

Son olarak şirketten yapılan açıklamaya göre, hem Red Magic 8 Pro Matte hem de Red Magic 8 Pro Void modelleri 2 Şubat’ta global pazarda satışa sunulacak.

Microsoft, ChatGPT’yi ‘yakında’ bulut tabanlı hizmetine ekleyecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir