Red Dead Redemption 2 PC için gelebilir!

Red Dead Redemption 2 PC

PlayStation 4 ve Xbox One’a gelen Red Dead Redemption 2 PC için de çok yakında gelebilir. Söylentilere göre; Red Dead Redemption 2 PC için bu ay duyurulacak ve Epic Games Store’a özel olarak 2019 içerisinde yayınlanacak.

Rockstar Games, geçtiğimiz yıl Red Dead serisinin uzun zamandır beklenen oyunu Red Dead Redemption 2 ile karşımıza çıkmıştı. PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulan Red Dead Redemption 2, maalesef ki ilk oyun gibi PC platformuna gelmemişti. Bugün ise konsollara özel olan Red Dead Redemption 2’nin firma tarihinde bir ilke imza atacağı söylenmeye başlandı.

Red Dead Redemption 2 PC için gelebilir!

4Chan’da yer alan sızıntılara göre; Red Dead Redemption 2, PC için Nisan ayı içerisinde duyurulacak. Steam’e bir anda rakip olan ve PlayStation 4’e özel olan Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain oyunlarını PC’ye portlayarak büyük ses getiren Epic Games Store, söylentilere göre RDR 2 için de bir politika uygulayacak.

Xbox One ile PlayStation 4 oyun fiyatları karşılaştırması!

Sızıntıda yer alan bilgiye göre Red Dead Redemption 2 sadece Epic Games Store üzerinden satılacak. Eğer bu sızıntı doğru çıkar ve Epic Games, Red Dead Redemption 2’yi PC’ye getirmeyi başarırsa, Steam’in indirimlerden daha çok yeni hamle yapması gerekebilir. Örneğin Half-Life 3 gibi….

Red Dead Redemption 2 PC


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin