Realme yeni akıllı telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor

y5

Realme 10 serisi dışında farklı akıllı telefonlar üstünde çalışmaya devam ediyor. Gelen bilgilere göre firma GT Neo 4 akıllı telefonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Realme, GT Neo 3’ün halefi olarak GT Neo 4 akllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Firma öncelikli olarak asya pazarında piyasaya sürmeye hazırlanırken daha sonra farklı pazarlarda cihazını görücüye çıkaracak.

Cihaz MediaTek Dimensity 8100 gibi orta seviye yonga setini atlayacak. Bunun yerine, yaklaşan teklifin bir amiral gemisi Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci tarafından destekleneceği iddia ediliyor.

Realme

Cihazın, 1220p olan ve FHD ve QHD çözünürlükleri arasında bir orta nokta olan 1.5K çözünürlüğe sahip esnek bir AMOLED ekranla kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Ayrıca 120Hz yenileme hızı ve otomatik parlaklık için seviye sayısı olan 2160Hz PMW’ye kadar sunacak. Akıllı telefonun 100W hızlı şarj hızına sahip olması bekleniyor. Hatırlamak gerekirse, GT Neo 3 80W ve 150W şarj konfigürasyonlarında sunuldu. 

Son olarak DCS, Realme GT Neo 4’ün rakip cihazının duyurulmamış Redmi K60 olduğunu söylüyor. Realme, GT Neo 4 hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı, bu nedenle bu sızıntıyı bir tuz tanesi ile almanızı öneririz. Önümüzdeki haftalarda internette daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekliyoruz. 

OnePlus 11 Pro’nun tüm özellikleri sızdırıldı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir