Ana SayfaAkıllı Telefonrealme X2 Pro ve realme 7 için Android 11 geldi

realme X2 Pro ve realme 7 için Android 11 geldi

realme 7 ve realme X2 Pro için Android 11 tabanlı realme UI 2.0 arayüzü erken erişime açıldı. Güncellemenin tüm detayları burada.

Çinli realme, birkaç ay önce Android 11 tabanlı realme UI 2.0’ı duyurmuştu. Şirket, realme X50 Pro’yu sunan amiral gemisini realme UI 2.0’a güncelledi. Şimdi, şirket son nesil amiral gemisi realme 7 ve realme X2 Pro için realme UI 2.0 Erken Erişim programını yayına aldı.

Xiaomi Mi 11 resmi olarak tanıtıldı! İşte özellikleri!

RMX1931EX_11.C.34 yazılım sürümünü çalıştıran X2 Pro kullanıcıları bu bağlantıya gidebilir ve program için başvurabilir. Formu gönderdikten hemen sonra, kullanıcılar cihazlarında realme UI 2.0 Erken Erişim sürüm güncellemesini alacaklar.

Realme UI 2.0 Erken Erişim sürümüne güncelleme yapmadan önce akılda tutulması gerekenler

Cihazda en az 5 GB boş depolama alanı bulunmalı ve cihaz rootlu olmamalıdır. realme, işleme devam etmeden önce kişisel.verileri yedeklemenizi önerir. Ayrıca telefonunuzda günlük performansı etkileyebilecek öngörülemeyen etkiler olabileceğini söylüyor.

Ancak bunların Erken Erişim yapıları olduğu düşünüldüğünde bu bariz bir şeydir. realme, üçüncü taraf ürün yazılımı uyumsuzluğu nedeniyle bazı işlevlerin düzgün çalışmayabileceği konusunda da uyarıyor.

Android 11 tabanlı realme UI 2.0 Özellikleri!

Android 11 tabanlı realme UI 2.0, System Cloner, Quick Return Bubble, Enhanced Dark Mode, Yeni Uygulama Çekmecesi, Üçüncü Taraf Simge Desteği,.Yeniden Tasarlanmış Bildirim Paneli, Yenilenmiş Her Zaman Açık ekran, Geliştirilmiş Oyun Alanı ve daha fazla gibi yeni özelliklerle birlikte geliyor.

realme X2 Pro

realme, realme 7 Pro için Android 11 tabanlı realme UI 2.0’ı ve realme UI Erken Erişim programının bir parçası olarak realme Narzo 20’yi piyasaya sürdü. Realme 7 ile aynı aygıt yazılımını çalıştırdığı için, şirketin realme Narzo 20 Pro için realme UI 2.0 Erken Erişim’i yakında başlatmasını bekleyebiliriz. Bunun dışında şirket, realme 6 Pro için realme UI 2.0 Erken erişim programını da duyurabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU