Realme X2 Pro özellikleri sızdı!

Realme X2 Pro

Realme’nin yeni amiral gemisi modeli Realme X2 Pro özellikleri ile karşımıza çıktı. Realme X2 Pro hem işlemcisi hem de ekranı ile fark yaratacak.

2019 yılı bitmek üzereyken Çinli teknoloji üreticileri de son kozları oynamaya başladı. Xiaomi’nin ardından şimdi de Realme firması yeni amiral gemisi modelini tanıtmaya hazırlanıyor. X2 Pro ismini alacak olan bu model, gücünü Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 855 Plus‘tan ve 6 GB RAM‘den alacak.

Fiyatı uygun tutmak adına 5G yerine 4G bağlantı noktası ile gelecek olan telefonda 20:9 oranında 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelecek. AMOLED teknolojisine sahip olacak olan bu ekran 90 HZ ekran tazeleme oranı ile gelecek. Özellikle oyunlarda 90 HZ ekran tazeleme oranının çok büyük fark yarattığını belirtelim.

iPhone X Jailbreak işlemine yenik düştü!

30W hızlı şarj teknolojisi ile gelecek olan bu model Kasım ayında Çin’de tanıtılacak. Telefonun bir de Pro olmayan sürümü bulunacak. Bu modelde ise Qualcomm’un Snapdragon 730G yonga seti yer alacak. Düz modelde ise muhtemelen 4 GB RAM bulunacak.

Realme X2 Pro

Çin pazarı dışına çıkmayacağı söylenen bu modelin fiyatı uygun tutulursa özellikle anavatanında büyük ilgi görecektir. Bakalım bu model Türkiye‘de satışa sunulacak mı?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir