Ana SayfaAkıllı TelefonRealme V23 özellikleri sızdırıldı

Realme V23 özellikleri sızdırıldı

Bir süredir ismi kulaktan kulağa yayılan Realme V23, bu defa da özellikleriyle gündeme gelmeyi başardı.

Realme V23 özellikleri sızdırıldı. Çin’in yükselen değerlerinden biri olan Realme, son zamanlarda sıkça adından bahsettirir oldu. Akıllı telefon pazarı için yeni modellerini birbiri ardına tanıtan Çinli teknoloji şirketi, telefonun yanında tablet, kulaklık ve televizyon alanlarında yaptığı yatırımlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Realme’nin üzerinde çalıştığı en yeni cihazı ise Realme V23.

Realme V23 özellikleri

Ünlü bir duyum hesabı tarafından bugün gerçekleştirilen paylaşımlara göre Realme V23’de 6,58 inç büyüklüğünde ve 1080p çözünürlüğünde bir ekrana olacak. Gücünü Dimensity 810’dan alacağı konuşulan bu telefonda ayrıca 8GB ve 12GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği bulunacak.

Realme V23 özellikleri

Realme V23 özellikleri sızdırıldı

Genel itibariyle tek bir depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulan akıllı telefonlarda tercih edilen boyut olan 128GB yerine, 256GB’ı kullanarak akıllı telefon kullanıcılarını memnun eden Realme’nin, telefonun ön yüzeyine 8MP’lik bir kamera yerleştirmesi ise şaşkınlık yarattı.

Realme V23 özellikleri

Arka yüzeyde biri 48MP diğeri 2MP olmak üzere iki kamera bulunduracak olan telefonun batarya tercihi ise 5.000mAh’dan yana kullanılmış. Çinli teknoloji şirketi Realme, henüz bu telefon hakkında resmi bir açıklama yapmış değil.

Buradan da telefonun çıkış tarihi ya da fiyatı hakkında şimdilik pek bir malumatımızın olmadığı sonucu çıkıyor. Ancak son günlerde yaşanan sızıntılar ve Realme’nin bu konularda aslında ne kadar dikkatli olduğu gerçeği bir arada düşünüldüğünde, oldukça kısa bir süre içerisinde yeni Realme modelini görebileceğimizi söylemek yanlış olmayacaktır.

Instagram hikayeler bölümüne yeni özellikler geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting