Ana SayfaAkıllı TelefonRealme indirim döneminde adeta yok sattı

Realme indirim döneminde adeta yok sattı

Son yılların en hızlı büyüyen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Realme Hindistan’daki Kasım ayı indirim günlerinde adeta yok sattı. İşte detaylar.

Kasım ayında Türkiye’de dahil olmak üzere pek çok ülkede indirim günleri düzenleniyor. Bu günler kapsamında özellikle e-ticaret siteleri üzerinden satılan ürünlerin fiyatlarında önemli indirimlere gidiliyor. Ülkemizde de Kasım ayında hatırı sayılır indirimler yapıldı. Bu indirimler kapsamında milyonlarca ürün internet üzerinden satıldı.

Kısa bir süre önce yayınlanan raporda, sadece bir e-ticaret sitesinin 10 milyondan fazla sipariş aldığı belirtildi. Diğer e-ticaret siteleriyle birlikte muhtemelen bu sayı 30 milyonu da geçecektir. 

Elbette alışveriş çılgınlığının yaşandığı tek ülke Türkiye değil. 1 milyarı aşan nüfusu ile Çin ile birlikte dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olarak gösterilen Hindistan’da da benzer bir görüntü ortaya çıktı.

İndirim döneminde Realme modelleri yok sattı

Hindistan’da düzenlenen Kasım indirimlerinde milyonlarca kişi e-ticaret siteleri üzerinden sipariş verdi. Ülkede en çok talep gören ürünlerden birisi de akıllı telefonlar oldu.

Bilindiği üzere Hindistan pazarı genel olarak Çinli akıllı telefon üreticilerinin tekelinde bulunuyor. Birkaç yıl öncesine kadar Samsung’un elinde bulunan bu pazara artık Xiaomi ve Vivo öncülük ediyor.

Yayınlanan rapora göre Hindistan’da düzenlenen indirim kampanyalarında en çok talep gören Realme’nin akıllı telefon modelleri oldu. Realme’nin modellerini ise Xiaomi modelleri izledi.

Realme sadece birkaç gün içerisinde 6.3 milyon akıllı telefon sattığını açıkladı. Bu gerçekten de önemli bir başarı diyebiliriz.

Huawei Trump sonrası yasaklar için düğmeye bastı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU