Realme 7 Pro Türkiye fiyatı bakın ne kadar oldu!

Realme 7 Pro Türkiye fiyatı

Birbirinden çekici özellikleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Realme 7 Pro, Türkiye fiyatı ile üzmüştü. Ancak son dakikada indirim haberi geldi.

Orta segment akıllı telefon almak isteyen kişiler, Realme 7 Pro Türkiye fiyatı ile karşılaşmadan karar vermemeli. 65W hızlı şarj özelliği, onun daha da pahalı hale gelmesini sağlamıştı. Özellikle de Türkiye gibi ülkelerde dolar kuru nedeniyle fiyatlar daha da can acıtıcı seviyedeydi. Realme, bu sorunu ortadan kaldırmak için önemli bir kampanya başlattı.

Akıllı telefon fiyatları soru işaretleri yaratıyor

Akıllı telefon piyasası, özellikler bakımından büyük ilerleme yaşasa bile ne yazık ki yeterince ucuzlayamadı. Bu durum kullanıcı sayısındaki beklenen artışı sağlayamıyor. Avrupa ve ABD gibi gelişmiş ülkeler, akıllı telefonları pahalı almasa bile yine de diğerleri durumdan kötü etkilendi.

Realme 7 Pro Türkiye fiyatı

Akıllı cihazların en çok pahalı hale geldiği ülkelerden bir tanesi de hiç şüphesiz Türkiye oldu. Döviz kurundaki akıl almaz artış, kafa karışıklığını büyük ölçüde artıdı. E tabi fiyatlarda da yükselmeler aldı başını gitti. Bunun üzerine Realme, bazı akıllı telefonlarında kampanya yapma kararı aldı. Şu anda yaklaşık olarak 4000 TL civarında olan Realme 7 Pro modeli 3600 TL üzerinden alınabilecek.

Firmanın bu indirimi yüreklere az da olsa su serpti. Genel olarak değerlendirildiğinde bu fiyat fena sayılmaz. Xiaomi gibi şirketlerin çok daha uygun fiyatlar sunduğu biliniyor. Sizce bu cihaz kaç TL olmalı? düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir