realme, GT Neo 3 ‘ü piyasaya sürdü

GT Neo 3

GT Neo 3 , MediaTek Dimensity 8100 Mobil Platformu ile gelen ilk akıllı telefon ailesi. Yüksek kaliteli üçlü kamera, pürüzsüz ekran, 150W batarya ve şık tasarım gibi özelliklerle donatılan GT 3, premium mobil deneyim vaat ediyor.

GT Neo 3 , aynı fiyat segmentindeki rakip ürünlerle karşılaştırıldığında sahip olduğu UltraDart 150W hızlı şarj teknolojisiyle 5 dakikada pil seviyesini %0’dan %50’ye kadar doldurma performansı ile ayrışmaktadır. Bununla beraber GT Neo 3, riskli durumlarda anında bağlantının kesilmesini sağlayan bağımsız şarj çipi teknolojisi ile beraber hızlı şarjın getirdiği güvenlik problemlerinin de önüne geçmektedir. Ayrıca, 38 güvenlik koruyucu önleme sahip olan cihaz, kullanıcıların güvenliğini güçlendiren hızlı şarj TÜV Rheinland sertifikası ile ödüllendirdi.

GT Neo 3

Dimensity 8100 Mobil Platformunun İlk Parçası ve Bağımsız Ekran Çipi

GT Neo 3, Dimensity 8100 Mobil Platformu tarafından desteklenen ilk akıllı telefon grubudur. TSMC’nin 5nm üretim sürecini temel alan GT Neo 3, 2.85GHz hızında çalışan 4 CortexA78 çekirdeğine ve 2.0GHz hızında çalışan 4 CortexA55 çekirdeğine sahiptir. Bu da daha yüksek CPU verimliliği sunmakla beraber, etkileyici ve istikrarlı bir 90fps elde edebilir.

Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.7” AMOLED panel ile donatılan GT Neo3, 120 Hz yüksek yenileme hızına ve HDR 10+ sertifikasına sahiptir. GT Neo3’ün sahip olduğu %94,2: 1,48 (yan)/1.84 (üst)/2.37 (alt) ekran-gövde oranı kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunacak. Ayrıca, bağımsız çip sayesinde grafikler ve resimler inanılmaz derecede pürüzsüz ve yüksek kaliteli görünebilecek. GT Neo3, bahsedilen tüm özellikleriyle sadece bir akıllı telefon olmakla kalmazken, oyuncular ve yayıncılar için de aranan nitelikte bir cihaz olarak geliyor.

 Özel Sokak Fotoğrafçılığı Moduna sahip geniş açılı üçlü kamera

 realme GT Neo3, 50 MP çözünürlüğe sahip ana kamera ve Sony IMX 766 sensörünün kullandığı üçlü kamera sistemi ile donatılmıştır. Diğer iki kamera ise 8 MP çözünürlüğünde ultra geniş lens ve 2 MP çözünürlüğünde makro lensle geliyor. Böylelikle GT Neo3 kamera performansı ile, amatörlerden profesyonellere kadar herkesi mutlu edecek.

Yonga üretimini bu kez de Japonya’daki deprem vurdu!