Razer Blackwidow V4 75% : Kişiselleştirilebilen oyun klavyesi

Razer Blackwidow V4 75%

Eşsiz kişiselleştirme talep eden meraklı oyuncular için özel olarak tasarlanan BlackWidow V4 %75 klavye, yalnızca oyun özellikleriyle değil, aynı zamanda derin dokunma ve işitsel deneyimiyle de öne çıkan, çalışırken değiştirilebilir bir mekanik klavye.

Oyun hassasiyeti ve özelleştirmenin mükemmel uyumunu bünyesinde barındıran bu klavye, sağlam bir alüminyum yapıya, conta monteli plakaya, çalışırken değiştirilebilir soketlerle hazırlanmış tuşlara, yepyeni dokunsal mekanik anahtarlara ve kendi sınıfında kalıcı bir deneyim için canlı Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahip.

Hem siyah hem de beyaz renk gruplarıyla gelen Razer BlackWidow V4 75%, daha fazla kişiselleştirme için 3 veya 5 pimli anahtarlarla uyumluluk sunuyor. Yenilikçi soketli PCB tasarımı, kullanıcıların önceden yüklenmiş anahtarları kendi seçtikleri mekanik alternatiflerle sorunsuz bir şekilde değiştirmesini sağlayarak klavyelerinin hissi ve yanıt verebilirliği üzerinde mutlak hüküm sağlıyor.

Razer Blackwidow V4 75%

Razer‘ın tamamen yeni Turuncu Dokunsal Mekanik Anahtarları Gen-3 ile önceden yüklenmiş olarak, daha yüksek bir çarpma noktasına ve her tuş vuruşunda yankılanan daha temiz bir ses profiline sahip. Önceki nesle göre yapılan bu iyileştirmeler, modern oyuncuların can attığı üstün dokunsallık arzusuyla örtüşüyor.

Akustik Hassasiyet

BlackWidow V4 75%, conta monteli bir FR4 plakası ile titizlikle tasarlandı. Ayrıca iki kat ses sönümleme köpüğü içeriyor. Katmanlardan biri bantla güçlendirilmiş baskılı devre kartı (PCB) ile FR4 plakası arasına sıkıştırılmış, diğeri ise istenmeyen ping ve yankılanmayı azaltmak için kasanın altına yer alıyor.

Razer Blackwidow V4 75%

Plakaya monteli dengeleyiciler, istenmeyen tıkırtı seslerini etkili bir şekilde azaltırken daha yumuşak tuş hareketi için fabrikada yağlanmış olarak geliyor. Ek olarak, bu klavyenin PCB’si, kullanıcıların stok dengeleyicileri değiştirmeyi seçmesi durumunda vidalı sabitleyicileri desteklemek üzere tasarlandı. Bu nedenle BlackWidow V4 75%, tam ve tatmin edici bir sesle yankılanan hafif, dengeli tuş vuruşları sunarak benzersiz bir yazma deneyimi sunuyor.

Chroma RGB ile Usta Kompaktlık

Klavyenin %75’lik yalın düzeni, oyuncuların tüm temel tuşlara sahip olmasına imkân verirken fareyle maksimum manevra alanı elde etmelerini sağlıyor. Sağlam bir 5052 alüminyum alaşımlı çerçeveyle kaplanan bu ürün, estetikten ödün vermeden uzun ömürlülüğü destekliyor. Klavye , Razer Chroma RGB ile 2 taraflı alttan aydınlatma ve tuş başına aydınlatma ile güçlendirildi.

Razer Blackwidow V4 75%

Bitmedi. Çok işlevli silindir ve ortam tuşları, oyuncuların tüm eğlence ihtiyaçları için rahatlığın keyfini çıkarmasını sağlıyor. BlackWidow V4 75%, özünde 8000Hz’e kadar yoklama hızı, Razer Synapse aracılığıyla tamamen programlanabilir tuşlar, Doubleshot ABS Keycaps, N-tuş rollover ve anti-ghosting gibi birinci sınıf oyun özellikleriyle fark yaratıyor.

X yakında kimlik doğrulaması zorunluluğu getirebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir