Ana sayfa Genel Rage 2'den yeni oynanış videosu geldi

Rage 2’den yeni oynanış videosu geldi

id Software’ın danışmanlığında Avalanche Studios tarafından geliştirilen açık dünya FPS oyunu Rage 2 için yeni bir walkthrough videosu yayınlandı. Yaklaşık 25 dakika uzunluğundaki video, oynanış sistemi ve aksiyon hakkında pek çok detay veriyor.

Rage 2’den yeni oynanış videosu geldi. Kıyametin sonrasında da bir dünya var

Rage 2, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. İlk oyun ile tabii ki bağı var, ama yeni oyuncuları da hedeflediği için daha interaktif bir hikâye örgüsü var. Dolayısıyla ilk oyunu oynamanız şart değil.

İki numaralı oyunun ilk oyuna kıyasla en ciddi farkları olarak açık dünya yapısı, daha renkli tasarımları ve gelişmiş silahlı mücadele sisteminden söz edebiliriz. Hatırlarsanız ilk oyun, açık dünya olarak tasarlanmamış ve genellikle sarı ve kahverengi tonlar fazlasıyla kullanılıyordu. Silahlı mücadele tarafında da iyi işler çıkarılmıştı, ama Rage2’ye kıyasla daha hantaldı. Ve evet, ilk oyunda multiplayer modlar vardı, ama Rage2’de yalnızca single player oyun moduna odaklı hareket ediliyor.

Rage2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 14 Mayıs itibarıyla raflarda yerini alacak.

İyi seyirler.

Dr. Mario, akıllı mobil platformlara geliyor

Rage 2'den yeni oynanış videosu geldi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler