PUBG’de GAMEON Kasası her ay hediye

PUBG

GAMEON, son yılların en çok aktif oyuncu sayısına sahip oyunlarından PUBG:BATTLEGROUNDS’ta yepyeni GAMEON Kasası ile oyuncuların tarzına ve performansına güç katıyor.

GAMEON, yepyeni oyun içi içerikleriyle oyun keyfini artırıyor. Battle Royale türünün yaratıcısı ve Türkiye’nin en popüler PC oyunlarından PUBG: BATTLEGROUNDS’ın yayıncısı Krafton ve GAMEON iş birliğine giderek GAMEON’lulara yepyeni bir kasa sunuyor.

PUBG

Yeni Hyundai KONA

GAMEON Kasası ile oyun keyfi katlanıyor

Türk Telekom GAMEON ile oyuncular yeni imajlar oluştururken birbirinden özel kampanyalar ile oyun deneyimini artırıyor. Oyunun GAMEON Kasası’nda yer alan Superstar sweatshirt, Superstar şort ve oyun içi alışverişte kullanılabilecek bir adet altın G-COIN’e GAMEON’lular her ay ücretsiz sahip olabiliyor. 24 Mbps üzeri hızlı pakete sahip evde internet müşterileri, PUBG TCKN yazıp “6262” ye SMS göndererek GAMEON Kasasını her ay ayda bir kez ücretsiz alabiliyor.

Gamerları destekleyen Türk Telekom GAMEON, önümüzdeki dönemde binlerce oyunun GAMEON Kasasını hediye ederek oyunculara tarz, oyunlara ise keyif katıyor.

Çin Devlet Başkanının kullandığı SUV  Hongqi Türkiye’de


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir