Çin Devlet Başkanının kullandığı SUV  Hongqi Türkiye’de

HONGQI

Çin Devlet Başkanı’nın resmi aracı olan HONGQI, Türkiye’de benzersiz bir lüks deneyimi sunmak üzere geliyor.

Çin’in en eski ve en büyük otomobil üreticilerinden biri olan FAW Group tarafından devlet başkanları ve üst düzey devlet görevlileri için lüks segmentde üretilen Hongqi bir SUV modelin sahip olabileceği en lüks iç ve dış tasarımlardan birine sahip.

Hongqi E-HS9 sürüş kolaylığı, konforu ve ileri teknoloji özellikleri ile SUV segmentinde oyunun kurallarını değiştirecek özellikleri ortaya koyuyor.

Yüksek kalite, son teknoloji özelliklerle donatılmış olan Hongqi sürüş kontrolü ve güvenliği en yüksek seviyede sağlarken, lüks ve konforu ön planda tutmayı da başaran bir model olarak karşımıza çıkıyor.

HONGQI

0’dan 100 km/h’ye yaklaşık 5,0 saniyede ulaşıyor

Dünyanın dört bir yanından 5000’den fazla kişiden oluşan  Ar-Ge ekipleri  bir araya getirilerek tasarlanıp geliştirilen elektrikli lüks model HONGQI E-HS9, özellikleri ile hayalleri zorluyor.

Hongqi E-HS9 2023 Motoru

99kwh pil:

  • 551 ps ve 750Nm tork.
  • Menzil (NEDC/km): 500
  • 0’dan 100 km/h’ye yaklaşık 5,0 saniyede ulaşıyor.
  • E-akıllı 4WD
  • Sürüş Modları: Uzun yol, Konfor, Spor, Allroad, Offroad ve Custom

HONGQI

Aydınlatma sistemi adeta bir ışık gösterisi sunuyor

Hongqi E-HS9 2023’teki aydınlatma sistem tam tabirle harika. Gösterişli karşılama ışıkları ve matrix LED farlara sahip. Arka kısım, E-HS9’un arkasını saran ve ona agresif bir görünüm veren, ayrıca yükseğe monte edilmiş fren lambası LED arka lambalarıyla birlikte açıldığında Hongqi E-HS9 2023’ün ışıkları unutulmaz bir ışık gösterisi sunuyor.

Dış tasarımı ile eşi benzeri olmayan bir lüks SUV

Hongqi E-HS9 2023, eşi benzeri olmayan elektrikli SUV; büyük boy bir gövdeye ve, 21 veya 22 inçlik jantlara sahip. Ayrıca bir arka filmli cama, arka elektrikli bagaja ve zarif yan aynaları göz dolduruyor.

HONGQI

Gizli kolları ile size açılan kapı

E-HS9 2023, endüktif gizli kapı kolları ile geliyor. Bu kapı kolları teknolojisi ile sizin için otomatik olarak açılıyor.

6 kişilik kapasite

Lüks İç Kabin:  E-HS9 2023 6 kişilik kapasiteye sahip. Alcantara veya Nappa deri koltuklar + PVC sentetik deriye sahip ve elektrikli olarak ayarlanabiliyorlar. Direksiyon simidi hakiki deriden yapılmış ve oturduktan sonra sizin için en konforlu sürüş durumuna ayarlanmış vaziyette.

Ortam aydınlatması mevcut olan E-HS9 2023 ayrıca, konforlu ve nihai şeffaf bir deneyim yaratan Panoramik açılır tavana sahip.

HONGQI

Bilgi-Eğlence Sistemi:  E-HS9 2023, kilit açma, sıcaklık düzenleme, akıllı ses kontrolü cep telefonu aracılığıyla sahne navigasyonu ve uzaktan araç kontrolü gibi işlevleri gerçekleştirebilen akıllı sensörlü direksiyon simidine ve altı akıllı ekrana sahip.

Ses Sistemi: E-HS9 2023 için 8 veya 12 hoparlörlü bir ses sistemi mevcut. Daha iyi bir ses deneyimi sağlayan 16 üst düzey lüks hoparlör de bu benzersiz SUV’un özelliklerinden.

Klima Sistemi:  E-HS9 2023, hava kalitesi sensörlü ve hava filtreli 4 bölgeli otomatik klima kontrol sistemi ile donatılmış.

Microsoft, Activision Blizzard yayın haklarını satacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir