Ana sayfa Genel PUBG yapımcısı 'Yılın en iyi oyunu' ödülünü alabileceklerine inanmıyor

PUBG yapımcısı ‘Yılın en iyi oyunu’ ödülünü alabileceklerine inanmıyor

PUBG yapımcısına göre piyasada çok daha iyi oyunlar var ve ödülü onlar hak ediyor. Siz ne dersiniz?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, sadece bu yılın değil, son yılların en dikkat çekici oyunlarından bir tanesi. Kontrol ettiğiniz karakterinizle haritada belirlediğiniz noktaya iniş yapıyor, sonrasında da silah ve ekipmanlar toplayarak rakiplerinizi ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Amaç, hayatta kalabilmek. Eğer hayatta kalan son kişi olursanız, oyunu da kazanmış oluyorsunuz. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve an itibarıyla Steam’de en çok tercih edilen yapım olan PUBG, henüz tam sürüm statüsünde değil, “Erken Erişim Oyunu” olarak oynanabiliyor. Yani geliştirilme süreci devam ediyor. Buna rağmen en iyi oyun olmaya aday!

PUBG yapımcısı 'Yılın en iyi oyunu' ödülü alacaklarına inanmıyor

Peki PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2017’nin en iyi oyunu olabilir mi?

Geçtiğimiz günlerde The Game Awards 2017 – “Yılın en iyi oyunu” ödülü adayları belli oldu ve adaylar arasında PUBG de var. İsterseniz bu adrese giderek oylamaya katılabilirsiniz.

Oyunun Yaratıcı Yönetmeni Brendan “PlayerUnknown” Greene, bu konu hakkında IGN’e bir açıklama yaptı ve PUBG’nin yılın en iyi oyunu ödülünü alacağını düşünmediğini dile getirdi.

“Kişisel düşüncem, yılın en iyi oyunu ödülünü kazanmak istemem, ama tabii ki geliştirici takım için bu ödülü almak isterim. Bence bu yıl bizimkinden çok daha iyi oyunlar yapıldı. The Legend of Zelda ve Horizon Zero Dawn örneğin. Görsel tasarım ve hikaye anlatımı konularında kesinlikle sanat eserleri. Muhtemelen de onlardan biri kazanacaktır.”

PUBG Corp. CEO’su C.H. Kim ise, ödüllerle ya da ödülleri kimlerin hak ettikleriyle ilgilenmiyor ve şunları ekliyor: “Gerçekten ödüllerle ve kimlerin hak ettikleriyle ilgilenmiyoruz. Bunun yerine PC ve Xbox One X’e en iyi oynanış sistemini getirmeye odaklandık.”

Christian Bale’i böyle görmediniz! Yeni filmi için şişmanladı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler