PUBG Mobile Lite Türkiye’de İndir!

Düşük donanıma sahip Android telefonlar için PUBG Mobile Lite Türkiye’de indirime sunuldu. Peki, PUBG Mobile Lite oyunculara neler sunuyor?

PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG, uzun bir süre önce iOS ve Android platformlarında PUBG Mobile sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Oyunun geliştiricisi Tencet, bugün ise düşük donanımlı Android telefonlar için PUBG Mobile Lite sürümünü yayınladı.

1 GB RAM’e sahip telefonlarda bile çalışan Lite sürüm, 250 MB boyutunda yer kaplaması ile 8 GB depolama alanına sahip telefonları rahatlatıyor. Şimdilik test aşamasında olan Lite sürüm, ana oyuna göre farklılıklar barındırıyor. Bu farklılıklar arasında harita boyularının daha düşük olması ve oyuncu sayısının 40 ile sınırlandırılması dikkat çekiyor.

Grafikler açısından da daha düşük deneyim sunan Lite sürüm düşük donanımlı Android telefonlarda oldukça akıcı çalışıyor. Grafiklerin kalitesinin düşmesi oyunda pek hissedilmiyor. Bu yüzden gönül rahatlığı ile aşağıdaki linkten oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Fortnite X güncellemesi çıktı! İndir!

Oyunu Android cihazlarınız için buradan indirebilirsiniz. Son olarak PUBG Mobile’ın Lite sürümünün iOS platformuna gelmeyeceğini belirtelim. Bakalım PUBG ekibi bu Lite sürüm için ilerleyen aylarda daha fazla yenilikler sunacak mı?

PUBG Mobile Lite

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin