Ana sayfa Oyun PUBG Lite sistem gereksinimleri

PUBG Lite sistem gereksinimleri

PUBG Lite sistem gereksinimleri açıklandı. Çok yakında Türkiye’de de kullanıma sunulacak olan oyunun sistem gereksinimleri bakalım neymiş?

İlk olarak Tayland’da başlayan PUBG Lite testlerinin yeni durağı Türkiye oldu. Mayıs sonunda resmi olarak indirime sunulacak olan PUBG Lite’ın bugün de sistem gereksinimleri belli oldu. Düşük donanımlı PC’lerde çalışması için tasarlanan oyun vadettiği gibi gerçekten de çok fazla donanıma ihtiyaç duymuyor.

PUBG sistem gereksinimleri ne?

PUBG Lite’ı oynayabilmek için minimumda Intel HD Graphics 4000 ekran kartına ve 4 GB RAM’e sahip olmanız yeterli. Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek için ise; Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı ve 8 GB RAM fazlasıyla iş görecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve oyunun sistem gereksinimleri ile sizleri baş başa bırakalım.

PUBG Lite sistem gereksinimleri

PUBG Lite Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Window 7,8,10, 64bit

İşlemci: Core i3 2.4GHz

RAM: 4GB

Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000

HDD: 4GB

PUBG Lite önerilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Window 7,8,10, 64bit

İşlemci: Core i5 2.8GHz

RAM: 8GB

Ekran kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

HDD: 4GB

PUBG Lite sistem gereksinimleri

Son olarak oyunu düzgün bir şekilde çalıştırabilmek için Microsoft Visual C++, .NET Framework 4.5.2 ve DirectX 11’in Windows’ta yüklü olması gerektiğini belirtelim. Son güncellemeler ile Lite sürüm ana oyun deneyimi sunmaya başlaması ile oyunculardan büyük beğeni topluyor.

Oyuncuların PlayStation 5 beklentileri neler?

Geliştirici ekip Lite sürüm için çalışmalarının devam ettiğini önümüzdeki yıl oyuna yeni silah, kıyafet ve haritaların ekleneceğini belirtiyor. Düşük donanımlı PC’ler de hem de ücretsiz olarak deneyim sunan oyunun oldukça fazla popülaritesi olduğu aşikar.

PUBG Corp. da bu popülariteyi Fortnite ve Apex Legends gibi ücretsiz Battle Royale türündeki oyunlara kaptırmak istemeyecektir. Bakalım önümüzdeki günlerde oyuna yeni hangi yeni özellikler eklenecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler