Ana sayfa Oyun PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi çıktı!

PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi çıktı!

PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi bugün iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu .OTA üzerinden sunulan PUBG Mobile 0.14.5’in detayları haberimizde.

Tencent Games bünyesinde geliştirilen PUBG Mobile, güncellemeler ile oyunculara yenilikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda App Store ve Play Store üzerinden yayınlanan 0.14.0 güncellemesinin ardından bugün bir ara güncelleme daha yayınlandı. 0.14.5 güncellemesi ile 9. sezona start veren PUBG Mobile, oyunculara bu güncelleme ile yenilikler de sunuyor.

Fortnite 10.30 güncellemesi yayınlandı!

OTA üzerinden sunulan ve yaklaşık 200 MB büyüklüğünde olan 0.14.5 güncellemesi ile yeni sezona kalan süre için geri sayım bölümü ekleniyor. Royale Pass için yenilikler ile gelen bu güncelleme ile görevler ve sıralama sayfası da komple yenileniyor. Küçük çaplı iyileştirmelerin de yapıldığı bu güncellemeyi 9. sezona başlamak için mutlaka indirmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile asıl yeniliklerini 2019 yılı bitmeden 0.15.0 güncellemesi ile sunacak. Bu güncelleme doğal olarak App Store ve Play Store üzerinden sunulacak ve 1 GB‘ın üzerinde olacak. Bakalım Battle Royale türündeki oyunlara ilerleyen dönemlerde yenileri eklenip, PUBG Mobile’a ciddi bir rakip gelecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler