Ana sayfa Genel PUBG için 2 önemli yenilik yolda!

PUBG için 2 önemli yenilik yolda!

Bluehole tarafından geliştirilen PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da popüler ismi ile PUBG, 23 Mart’ta satışa sunulmuştu. 100 oyuncunun eş zamanlı olarak ıssız bir adaya bırakılması ve bu adada bulunan ekipmanlarla hayatta kalma savaşı vermesine odaklanan yapım kısa sürede önemli bir başarı da yakalamıştı.

PUBG için önemli bir güncelleme gelecek

PUBG’nin Açlık Oyunları isimli filmdekine benzer bir konsepte sahip olması, oyun severlerinde ilgisini çekti. Özellikle son 2-3 ayda PUBG’nin oyuncu kitlesi önemli oranda genişledi. Hatta şu aralar bu yapımın CS GO ile kıyaslanmaya başladığını söylemek bile mümkün. Zira bu durum Valve’in de dikkatinden kaçmamış ki yapımcı stüdyo CS GO’ya PUBG tarzında bir mod getirme kararı almıştı.

Valve’in bu hamleleri karşısında Bluehole’de boş durmuyor. Zira Bluehole’ın PUBG’ye 3D yeniden oynatma ve KillCam özelliklerini getirmek için harekete geçtiği açıklandı. Bluehole’ün bu iki yenilik için Güney Koreli Minkonet ile anlaştığı ve sistemin test aşamasında olduğu belirtiliyor. Dilerseniz oyunun test sunucularına girerek bu iki yeniliği şimdiden test edebilirsiniz.

Peki bu özellikler bize ne gibi yarar sağlayacak? En azından artık, “nereden, nasıl vuruldum? Acaba hile mi vardı?” tarzındaki sorularınıza daha kolay cevap bulabileceksiniz. Ayrıca 3D yeniden oynatma seçeneği ile diğer oyuncuların ölmesini beklerken, oyun performansınızı gözden geçirebilirsiniz.

Bakalım PUBG ve CS GO arasındaki rekabette kazanan kim olacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler