Ana sayfa Genel PUBG PS4 İçin Gelebilir!

PUBG PS4 İçin Gelebilir!

Pubg PS4’e gerçekten gelecek mi? Biz de merak içinde bekliyoruz.

Daily Express’te yayımlanan makalede “Xbox One’a özel” açıklamasının yayımlanmasından sonra Pubg’nin yapımcısı Bluehole Studios’un GameInfomer’la yaptığı röportajda iddianın üstüne kocaman bir çizik atılmış oldu.

“PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Xbox One’a geleceğini duyurmaktan çok mutluyuz. Oyunumuzu tanıtabileceğimiz yeni platformlar arıyoruz, ancak şimdilik başka bir duyurumuz yok.”
Açıklamada bunları söyleyen yetkililerin net bir şekilde oyunun PC ile sınırlı kalmayacağını belirttiğini gördük.

Bloomberg’in yaptığı haberde ise Bluehole Studios kurucusu Chang Byung-yu, “Büyük oyun firmaları ile görüşüyor.”  haberinin ardından bütün işaretler Sony’i gösteriyor.

Bir anda bu kadar yükselen bir oyunu Sony elinde kaçırmak istemeyecektir. Önümüzdeki dönemde bunun nasıl sonuçlanacağını hep beraber göreceğiz.

Unutmadan söyleyelim oyun bu yıl içinde Xbox One için demosunu çıkarmaya hazırlanıyor. 2018 yılında ise tam sürüme Xbox One üzerinden sahip olma şansı sunacak.

Essential Phone için Oreo betası geliyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 Hangisi daha iyi?

İki Çinli telefon üreticisinin popüler telefonlarını karşılaştırdık. Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 bakalım hangi telefon daha iyi? Redmi Note 8 Pro'ya baktığımızda,...

Son Haberler