PUBG: BATTLEGROUNDS Survivor yaz festivali başlıyor!

PUBG: BATTLEGROUNDS Survivor

Festival kapsamında Street Fighter 6 kostümleri, birbirinden eğlenceli PUBG Arcade Battle Royale modları ve muhteşem hediyeler var

 

Temmuz ayının ilerleyen günlerinde, dövüş oyunu hayranları, kostüm listelerinde tanıdık bir dizi karakterin eklendiğini görecekler. CAPCOM’un ünlü dövüş oyunu Street Fighter 6 ile gerçekleşen yeni PUBG: BATTLEGROUNDS iş birliği, Chun-Li, Ryu, Luke ve Cammy gibi isimler başta olmak üzere oyunun efsanevi dövüşçülerinden bazılarını heyecan dolu battle royale maçlarımıza dahil edilecek.

 PUBG: BATTLEGROUNDS Survivor

 

PUBG Survivor Yaz Festivali Ödülleri

Nefes kesen etkinlikler ve oyun içi olaylardan oluşan PUBG Survivor Yaz Festivali, topluluktaki herkese bir dizi göreve katılarak hem oyun içi hem de oyun dışı ödüller kazanma şansı sunuyor.

 

İlk iş, oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi görevlerle yaz boyunca düzenli olarak güncellenecek olan Yaz Görevi Etkinlik merkezi web sitesini ziyaret edilmeli. Site yaz boyunca düzenli olarak oyuncuların tamamlaması için yeni oyun içi görevlerle güncelleniyor olacak.

 

Bu hedefleri tamamladığınızda Yaz Pulları (Summer Stamps) kazanılacak. Bu pullar da size yeni, yaz temalı bir isimlik, oyun içi premium para birimi G-COIN ve muhteşem bir masaüstü bilgisayar gibi ödüller kazanma fırsatı kazanmak için rastgele seçilme fırsatı verecek. Survivor Yaz Festivali 13 Eylül’de sona eriyor.

 

Bluebomb Rush (Bomba Modu) Modu Geldi:

PUBG Arcade, Temmuz 24.2 güncellemesiyle Hızlı Battle Royale ve Takım Ölüm Oyunu gibi özel modlar, yepyeni Mavi Bomba Telaşı modu gibi yenilikler ve çok daha fazlasından oluşan büyük bir revizyondan geçti.

Yeni ve geliştirilmiş Arcade, PUBG topluluğuyla birlikte yeni oyun modlarının test edileceği geçmiş ve gelecek LABS modlarına da ev sahipliği yapacak. Arcade Puanı (AP) sisteminin eklenmesiyle, PUBG: BATTLEGROUNDS oynamanın farklı yollarını deneyip Hayatta Kalanlar, yepyeni oyun içi ödüller kazanma şansı elde ediyor.

 

PUBG: BATTLEGROUNDS Survivor

Özel Drop Etkinlikleri:

Özel Drop etkinlikleri de yaz güncellemesinin bir parçası. Oyuncular Summer Splash Bingo, Yaz Ortası oyuna giriş ödülleri ve silahsız Sokak Savaşı misyonu gibi etkinlikler kapsamında Street Fighter 6 temalı kask, emote, Avcı Sandığı, sandık açıp silah kozmetikleri kapma fırsatı veren Kontraband Kuponları ve çok daha fazlasını kazanma şansı elde edecek.

Video görüşmelerinizde avatar kullanılabilecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir