PUBG 8. Sezon incelemesi!

PUBG 8. Sezon incelemesi

#İŞBİRLİĞİ

PUBG oyuncularının merakla beklediği 8. Sezon yenilikler ile geldi. Peki, PUBG 8. Sezon oyunculara neler sunuyor? İşte detaylar.

Battle Royale türünde en çok oynan oyunlar arasında yer alan PUBG, rekordan rekora koşmasını yenilikler ile taçlandırmaya devam ediyor. 8. Sezon’a start veren PUBG, bu süreçte merakla beklenen 8.1 güncellemesini yayınladı. PUBG 8. Sezon, oyunculara sunduğu yeni silahlar, yeni modlar ve yeni haritalar ile oyuncular mest etmeye hazırlanıyor.

PUBG 8. Sezon incelemesi

Hem PC hem de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkan 8.1 güncellemesi Sanhok’a geri dönüyoruz. Baştan aşağıya tüm dokuları ve mekanları yenileyen geliştirici ekip, Sanhok’u neredeyse sıfırdan yaratıyor diyebiliriz. 

PUBG 8. Sezon incelemesi

Sanhok’ta en çok atlanan bölgelerden biri olan Bootcamp’ta uzun menzilli çatışmalar için bol miktarda görüş alanlar sunuluyor. Bu çatışmalarda için siper bölgelerini de özenle inşa eden geliştirici ekip, bol bol kill almak isteyenlerin tüm beklentisini karşılayacak gibi görünüyor.

Gelelim Quarry bölgesine. Bu bölgede taş bloklar artık yüksek zemine sahip. Bu sayede oyuncular daha iyi siper alıp rakiplerini avlayabilecek. Kurak yapısı ile dikkat çeken Quarry’nin artık daha oynanabilir bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Sanhok’taki diğer bölgelerin de baştan yaratıldığını ve oyuncuların daha keyif alması için dizayn edildiğini belirtelim.

Güncelleme ile oyuna Ganimet Kamyonu ekleniyor. Ganimet Kamyonu adanın etrafındaki birkaç garajdan birinde beliriyor. Ganimet Kamyonu  ayrıca yol boyunca ilerler ve oyuncuların saldırmaları için imkan tanıyor. Ganimet Kamyonu yok edildiğinde patlıyor ve içerisinde özel silahlar da olan yüksek seviyeli ganimet içeren büyük bir hazine düşüyor.

PUBG 8. Sezon incelemesi

Güncelleme ile oyunda bir de güç dengelemesi yapılıyor. Sürekli aynı eşyaların görünmesi ve bulması zor olan silahların daha sık görünmesi gibi iyileştirmeler bu dengeleme içerisinde yer alıyor.

Paper Mario The Origami King incelemesi

Bu güncelleme ile oyuna Survivor Pass: Payback de ekleniyor. Bu Pass’te yeniden düzenlenmiş Sanhok adasını keşfederken yaklaşık 100 yeni kozmetik kazanabilirsiniz. Yeni silah kozmetiklerinin ve yüz boyalarının kilidini açmak için özel görevleri tamamlamanız gerekiyor.. Ayrıca sadece oyunu oynayarak ve hayatta kalarak kazanabileceğiniz XP’nin 7200 XP’ye çıkarıldığını belirtelim.

PUBG 8. Sezon incelemesi

Son olarak oyunda 4K çözünürlük için dokuların iyileştirildiğini ve oynanışta optimizasyonların yapıldığını belirtelim.

8. Sezona bomba gibi bir giriş yapmak ve yeniliklerden tam anlamıyla faydalanmak için Survivor Pass: Payback’i satın almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Survivor Pass: Payback  sayesinde daha kolay XP kasabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz.