Ana sayfa Oyun Android'de PSP emülatörü daha hızlı!

Android’de PSP emülatörü daha hızlı!

PSP emülatörü PPSSPP yeni bir güncelleme aldı. PPSSPP 1.6 güncellemesi ile artık PSP emülatörü daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışıyor. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Tarihin ilk ve tek PSP emülatörü olarak bilinen PPSSPP, uzun süredir bir güncelleme yayınlamıyordu. PSP oyunlarını başarılı bir şekilde oynatabilen PPSSPP bugün uzun sürenin ardından bir güncelleme aldı. PlayStation Portable emülatörü PPSSPP 1.6 sürümü ile artık hem daha hızlı hem de daha stabil bir şekilde oyunları oynatabiliyor.

PSP emülatörü güncellendi!

PPSSPP 1.6 güncellemesi ile artık Vulkan API’ına destek veriyor. Vulkan API’ının PPSSPP’ye eklenmesi özellikle Android telefonunda PSP oyunu oynayanları yakından ilgilendiriyor. Vulkan sayesinde grafik birimine daha az güç yükleyen PPSSPP, oyunları daha hızlı bir şekilde açabiliyor.

PSP emülatörü

Vulkan‘ın yanında PPSSPP 1.6 güncellemesi ile OpenGL hızlandırılıyor. GPU yani işlemciye binen yük azaltılıyor. Android’deki sorunlar çözülüyor. Vulkan için gölge önbelleği özelliği uygulamaya ekleniyor. Mac kullanıcıları için bir takım hata düzeltmeleri yapılıyor.

PC’de PUBG Mobile oynanabiliyor!

Adhoc ile multiplayer oyun deneyiminde sorunlar düzeliliyor. Güncelleme ile son olarak artık Retroarch’a destek veriliyor. Retroarch desteği sayesinde PPSSPP, Wii U ve 3DS gibi platformlara da gelebilir.

Eğer PSP oyunlarını Android veya PC‘de oynamak istiyorsanız, PPSSPP 1.6 sürümünü ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 2 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler