PC’de PUBG Mobile oynanabiliyor!

Pubg mobile

PUBG Mobile’ın geliştiricisi PC’de PUBG Mobile oynamak için resmi emülatörü yayınladı. Mobil oyuncuları kızdıracak olan bu emülatöre haberimizden ulaşabilirsiniz.

PC platformunu kasıp kavuran PUBG, daha fazla oyuncuya hitap edebilmek adına mobil platforma da gelmişti. Dokunmatik kontroller ile başarılı bir oyun deneyimi sunan PUBG Mobile, asıl kitlesi olan mobil oyuncuları kaybetmek üzere.

PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor!

Oyunun mobil platform geliştiricisi Tencet Gaming Buddy, bugün mobil oyunu PC’den oynamak için resmi bir emülatör yayınladı.

Evet yanlış okumadınız. Mobil oyun geliştiren Tencet, oyunu PC platformuna da taşıyor. Oyun tarihine kara leke gibi düşen bu olay, mobil oyuncular arasındaki mücadeleyi baltalayacak.

Pubg mobile

Klavye + Mouse kombini gamepad‘lerden üstün olduğu gibi dokunmatik kontrollerden de kat kat daha iyi. Şimdi telefondan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oynayan ile PC’den klavye + mouse ile oynayan arasında dağlar kadar fark olacak.

God of War fotoğraf modu ile güldürdü!

Şimdilik Public Beta aşamasında olan bu talihsiz emülatörü buradan indirebilirsiniz. Bakalım oyunun geliştiricisi gelecek olan tepkiler sonrasında geri adım atacak mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin