Ana sayfa Oyun Nintendo Switch için PSP emülatörü çıktı!

Nintendo Switch için PSP emülatörü çıktı!

Nintendo Switch için PSP emülatörü bugün yayınlandı. PSP oyunlarını bu emülatör ile artık Nintendo Switch’te akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz.

Sony’nin taşınabilir konsolu PSP için geçtiğimiz yıllarda PPSSPP isimli bir emülatör yayınlanmıştı. PPSSPP ilk olarak Windows’a gelmiş daha sonrasında ise mobil platformlara göz kırpmıştı. Nintendo Switch’in kırılması ile birlikte gözler PPSSPP emülatörüne çevrilmişti. Uzun bir süredir Patreon üzerinde ücretli olarak test edilen Nintendo Switch için PPSSPP emülatörü bugün ücretsiz olarak indirime sunuldu.

Public Beta sürümünde olan Nintendo Switch için PPSSPP emülatörü God of War gibi her cihazın kastı oyunlarda doğal olarak kasıyor. OpenGL tabanlı çalışan bu emülatörün yakında Vulkan tabanına geçiş yapmasını bekliyoruz. Vulkan’a geçiş yapıldığında God of War’da yaşanan FPS drop sorunu büyük ölçüde çözülecektir.

Nintendo Switch Lite alınır mı? Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Eğer CFW’li bir Nintendo Switch kullanıyorsanız; buradan PPSSPP emülatörünü indirebilirsiniz. Son olarak emülatörün Tekken 6, Grand Theft Auto: Vice City Stories ve Burnout Legends gibi oyunlarda frameskip (kare atlama) olmadan 60 FPS verdiğini belirtelim.

Nintendo Switch için PSP emülatörü

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler