Ana sayfa Gundem Project Scorpio çıkış tarihi açıklandı

Project Scorpio çıkış tarihi açıklandı

Project Scorpio çıkış tarihi, Şanghay’da düzenlenen bir etkinlikte açıklandı. Microsoft, en güçlü konsolunu kazancı bol pazarlara sürmek için zaman kaybetmek istemiyor.

Teknoloji devi Microsoft, Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük kenti Şanghay’da çok konuşulan bilgisayarı Surface Pro‘nun da tanıtıldığı donanım odaklı bir etkinlik düzenledi. Firmanın Xbox ile ilgili açıklamaları da vardı. Microsoft tarafından Project Scorpio çıkış tarihi açıklandı.

Xbox One’yi Çin’de de satan firma, Project Scorpio’nun da bu ülke de satışa sunulacağını açıkladı. Firmanın bugüne kadar yaptığı en güçlü konsol olan Scorpio, Çin’de bu yılın sonunda satışa sunulacak. Firmanın en yeni konsolunu global pazarda, Çin pazarında olduğu gibi, bu yılın sonbaharında çıkarması bekleniyor. Ancak henüz net bir tarih verilmiş değil. Bilinen tek gerçek oyuncuların Project Scorpio’ya 2017’de kavuşacak olması.

Microsoft, Playstation 4 Pro’ya rakip olacak konsolu Project Scorpio’yu kazancı bol olan pazarlarda piyasaya sürmek için zaman kaybetmek istemiyor. Çin de bu ülkelerden biri. Zira Xbox One’nin çıkışının Çin’de bir süre ertelendiği biliniyor. Firmanın, Project Scorpio ile ilgili daha fazla detayı Los Angeles’te düzenlenecek olan E3 2017‘de paylaşması bekleniyor.

GTA V, Take-Two’yu sırtlamaya devam ediyor!

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler