Pornhub YouTube ile kanlı bıçaklı oldu! İşte sebebi!

Pornhub

Cinsel içerik sitesi Pornhub ve popüler video içerik platformu YouTube, deyim yerindeyse kanlı bıçaklı oldu. İşte iki sitenin kavgaya tutuşmasındaki neden!

Pornhub YouTube ile kanlı bıçaklı oldu! İşte sebebi! +18 içerik denince akla gelen ilk site hemen Pornhub oluyor. Sektörün en önde gelen sitesi olan ve zaman zaman yapmış olduğu ilginç uygulamalar ile haberlere konuk olan Pornhub, YouTube ile adeta kavgaya tutuştu. İki sitenin karşı karşıya gelmesinin ana sebebi ise YouTube’un Pornhub’a ait olan resmi kanalı askıya alması.

YouTube, Pornhub kanalını 'birden fazla ihlal' nedeniyle kaldırdı

Pornhub YouTube ile kanlı bıçaklı oldu! İşte sebebi!

YouTube içerisinde 900 bin aboneli bir kanala sahip olan Pornhub, başarılı izlenme sayılarına da sahipti. Ancak YouTube, Pornhub’ın kanalını topluluk kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle askıya aldı.

Merkeziyetsiz porno platformu

Yapılan açıklamaya göre Pornhub’a bu konu hakkında daha önce pek çok sefer uyarı yapıldı ancak bu uyarılar bir türlü dikkate alınmadı. Ünlü cinsel içerik sitesinin resmi YouTube kanalı, böylece birden fazla sefer topluluk kurallarını ihlal ederek platformdan kaldırıldı.

porn

YouTube cephesinden konuyla alakalı ilk yorum yapan kişi ise sözcülük görevini yürüten Jack Malon oldu. Malon, “Politikalarımızı herkes için eşit şekilde uyguluyoruz ve tekraren kural ihlal eden veya ihlal edici içeriğe adanmış kanallar kapatılıyor.” dedi. Öte yandan buna cevap gecikmedi. Pornhub tarafından yapılan açıklamada ise “Ne yazık ki bu, yetişkin endüstrisindekilere yönelik ayrımcılığın en son örneği.” ifadeleri kullanıldı.

Lionel Messi Instagram postu ile rekor kırdı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir