PlayStation VR Ne Zaman Çıkacak?

playstation vr

GameStop CEO’su merakla beklenen PlayStation VR’ın ne zaman çıkacağını açıkladı. CEO’nun açıklaması daha önce çıkan söylentilerin yanlış olduğunu gösterdi.

PlayStation 4 sahiplerinin şu anda sabırsızlıkla bekledikleri şeylerin başında muhtemelen PlayStation VR geliyordur. Sony’nin yeni sanal gerçeklik cihazı PlayStation 4’ün oyun keyfini bambaşka bir boyuta taşıma potansiyeline sahip. Ancak Sony şu ana kadar cihazın ne zaman çıkacağı ile ilgili bir açıklama yapmaktan kaçındı. Bu da PS4 sahiplerini cihazın ne zaman çıkacağını öğrenmek için farklı kaynaklara itti. Bu kaynakların hangisine güvenilebileceğini bilmek kolay değil. Ancak söz konusu oyun olunca Gamestop’tan daha güvenilir bir kaynak bulmak imkansız.

playstation_vr_headset_sony

Dünyanın en büyük oyun satıcılarından biri olan Gamestop, PlayStation VR’ın ne zaman çıkacağı yönündeki belirsizliğe son verdi. Geçtiğimiz günlerde konu hakkında konuşan Gamestop CEO’su, merakla beklenen cihazın ne zaman çıkacağını açıkladı. Sony ile temas halinde olduklarını söyleyen CEO, PlayStation VR’ın sonbahar aylarında raflardaki yerini alacağını söyledi. Gamestop CEO’sunun bu açıklaması, cihazın yılın ilk yarısında çıkacağı yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını gösterdi.

Meizu PRO 5 Ubuntu Edition Duyuruldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir