Ana sayfa Oyun PlayStation 5 Dev Kit için render görselleri yayınlandı!

PlayStation 5 Dev Kit için render görselleri yayınlandı!

Oyun geliştiricilerine gönderilen PlayStation 5 Dev Kit için bugün 3D render görseller yayınlandı. PS5’in geliştirici kiti canavar gibi görünüyor!

Sony, geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 2019 etkinliğine katılmamış ancak yeni nesil konsolu için ipuçları paylaşmıştı. 4K çözünürlükte 60 FPS hızında oyun deneyimi sunacağı kesinleşen PlayStation 5’in, SSD sayesinde yükleme sürelerini yok edeceği de söylenmişti.

Xbox One oyuncuları dinliyormuş!

Geçtiğimiz günlerde ise oyun geliştiricilerine gönderilen PS5 Dev Kit’in patent görselleri ortaya çıkmıştı. Bugün ise patent görsellerinden yola çıkılarak render görselleri hazırlandı. Canavar gibi görünen PS5 Dev Kit, ızgaraları ile dikkat çekiyor.

Sony’nin 2019 bitmeden PlayStation Experience etkinliği düzenlemesi ve bu etkinlikte PlayStation 5’i resmen duyurması bekleniyor. Nvidia’nın RTX 2070 ekran kartı ayarında bir performans sunacağı söylenen PS5, muhtemelen ısınmaması için dev kit’e benzer bir ızgara tasarımı ile gelebilir.PlayStation 5 Dev Kit

Konsolun için hava almazsa Xbox 360 dönemindeki gibi hatalar ortaya çıkabilir. Bunu istemeyen Sony, önlemini mutlaka almıştır. Bakalım yeni nesil konsolların ilk partilerinde bu tip hatalar yaşanacak mı yoksa ilk defa Microsoft ve Sony cephesi sorunsuz bir ilk parti konsol üretebilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler