Ana sayfa Genel PES 2020 için Serie A hamlesi!

PES 2020 için Serie A hamlesi!

Daha önce Serie A ekiplerinden Juventus’u tüm haklarıyla birlikte PES 2020 bünyesine dahil eden Konami, şimdi de ligin tamamını lisansladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

10 Eylül’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak olan PES 2020 lisans içeriğini güncellemeye devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere daha önce Konami Serie A ekiplerinden Juventus ile özel bir anlaşmaya imza atmıştı. Hatta bu anlaşma yüzünden Juventus, FIFA 20’de farklı bir isimle yer alacaktır.

Bu hamlesiyle çok konuşulan Konami’den yeni bir atak geldi. Japon oyun devi Juventus’un ardından Serie A’nın tamamını lisansladığını açıkladı. Yani tüm Serie A ekipleri PES 2020’de lisanslı bir şekilde yer alacaklar.

Bu hafta çıkacak oyunlar için tıklayın

Elbette bu akıllara şu soruyu getirebilir. Serie A FIFA 20’de de yer alacak mı? Hemen yanıtlayalım; evet. Serie A hem PES’te, hem de FIFA’da lisanslı bir şekilde yer alacak. Sonuçta Konami Serie A’nın sadece lisansını aldı. Yani Juventus’la olduğu gibi özel bir anlaşma söz konusu değil.

Bu arada oyunun global kapak tasarımı da netlik kazandı. Dilerseniz konu ile ilgili görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dip not olarak hatırlatalım. Son birkaç yıldır satışa sunulan PES oyunlarında olduğu gibi 2020’de de Türkçe dil desteği mevcut olacak. Ayrıca oyunda Türkiye Süper Ligi de lisanslı bir şekilde yer alacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler