Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (19 - 25 Ağustos)

Bu hafta çıkacak oyunlar (19 – 25 Ağustos)

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi netlik kazandı. Indie tarzı yapımların ağırlıkta olduğu listede elle tutulur, AAA kalitesinde bir isim ise yer almıyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Malum yaz aylarında olmamızdan dolayı oyun sektörü her zamankinden daha durgun. Fakat bu durgunluğu fırtına öncesi sessizlik olarak tanımlamak da yanlış olmaz. Çünkü önümüzdeki Eylül, Ekim ve Kasım aylarında merakla beklenen pek çok yapım raflardaki yerini almış olacak.

Nintendo Indie World için geri sayıma geçti

Peki son çeyreğe girmeden önce oyun severlerin beğenisine sunulan yapımlar hangileri? Bu hafta çıkacak oyunlar listesine baktığımızda öyle elle tutulur, AAA kalitesinde bir yapım görmüyoruz.

Genel olarak indie tarzı oyunları seviyorsanız bu listeden kendinize birkaç oyun seçebilirsiniz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer günler için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz)

İşte bu haftanın oyunları

20 Ağustos Salı

Remnant: From the Ashes (PlayStation 4, Xbox One, PC)
RAD (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC)
Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution (Nintendo Switch)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler