Ana SayfaGenelPeP Taksi ve Scooter Harcamalarının %50’sini Hediye Ediyor!

PeP Taksi ve Scooter Harcamalarının %50’sini Hediye Ediyor!

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP kullanıcıları kazanmaya devam ediyor. Şirket, bireysel kullanıcılarına şehirde özgürce dolaşmanın keyfini çıkarmaları için Taksi ve Scooter harcamalarının %50’sini hediye ediyor.

Finansal özgürlük sunan PeP , müşterilerine ulaşım harcamalarında da avantaj sağlıyor. Şehirde rahat ulaşım için Taksi ve Scooter tercih eden bireysel kullanıcıları yaptıkları harcamanın %50’sini kampanya kapsamında iade alıyor. Böylece şehir içinde seyahat etmenin keyfini çıkaran kullanıcıları, ulaşım harcamalarını daha uygun fiyatla gerçekleştirme şansı yakalıyor.

PeP

PePVisa Fiziksel Kart kullanarak yapılan Taksi ve Scooter harcamalarında geçerli olacak kampanya 31 Temmuz 2022’ye kadar sürecek. Her ay kazanılan tutar takip eden ayın ilk 10 gününde PePÖdül hesabına yükleniyor ve kampanyadan kazanılan tutar bir yıl içinde yapılacak alışverişlerde kullanılabiliyor.

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. 2017 yılında lisans alan PeP, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan yetkili bir elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir. PeP, Visa ve TROY kart hizmetleri veren, yurt içi ve yurt dışı (uluslararası) para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Bitcoin’e yeni bir yasak daha geldi!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting