Paycell yenilendi

paycell

Yeni versiyonu ile eriştiği son teknolojisi ve ön yüzüyle daha ‘kolay’, ‘akıllı’, ‘kişisel’ ve ‘hızlı’ hizmet sunan Paycell , kullanıcılarına herhangi bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek uygulama üzerinden tüm finansal işlemlerini yapma ayrıcalığı sunuyor. 

Paycell, geçtiğimiz dönemde logosu ile başlattığı değişim rüzgarını müşteri odaklı yepyeni ön yüzü ile devam ettirdi. Yenilenen dünyasında sunduğu finansal hizmetleri de geliştiren ve zenginleştiren Paycell, kullanıcılarına tüm finansal ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları, avantajlı kullanımlardan yararlanmaları için eğlenceli, kolay kullanılır, yeni nesil bir uygulama sunuyor.

Kullanıcılar, yenilenen Paycell ile herhangi bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek bir uygulama üzerinden esnek, yenilikçi ve finansal hizmetlere geleceğin teknolojilerinde erişebilecek.

paycell

Kişiselleştirilen, kolay, akıllı ve hızlı arayüz 

“Senin odağın neredeyse Paycell orada” anlayışını benimseyen uygulama, yeni sürümüyle kullanıcılara daha ‘kolay’, ‘akıllı’, ‘hızlı’ ve müşteri odaklı bir hizmet vaat ediyor. Böylece kullanıcılar hem ödemelerini hem yatırımlarını hem de 7/24 para transfer işlemlerini kolayca yaparken, tüm kartlarını dijital cüzdanla kontrol edebiliyor.

Ayrıca Paycell sayesinde hayatın her alanına dokunan avantajlı kampanyalardan yararlanan kullanıcılar, yenilenen kart programıyla da kullanıcının alışkanlığına göre önerilen kişiye özel fırsatlardan faydalanıyor. Kullanıcılarının zamandan tasarruf etmelerine de önem veren hizmet , ‘TR Karekod’ ile tüm müşterilerine kart bakiyeleri ile hızlı ödeme imkânı sağlarken, Turkcell kullanıcılarına da harcamalarını faturalarına yansıtma ayrıcalığı sunuyor.

Kullanıcı geri bildirimi ile iyileştirme 

Kullanıcı geri bildirimleriyle birlikte şekillenen yenilenme sürecinde tüm ürün ve servisler kullanım kolaylığına odaklanılarak tasarlandı. Bu değişimle birlikte kullanıcılara farklı finansal kurumlarla yapılan çeşitli iş birlikleri sayesinde platform üzerinden sunulan alışveriş limiti, ihtiyaç kredisi, hisse alım satımı, emtia gibi yatırım ürünleri, ‘TR Karekod’la ödeme özelliği gibi birçok ürün ve servis kullanıcı ihtiyaçlarına göre geliştirildi.

Apple yapay zeka için kesenin ağzını açtı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir