Meksika Açmazı filminin afişini seyirci belirleyecek

Meksika Açmazı

Bugüne kadar 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan Türkiye’nin açık ara en çok dinlenen mizah programı Meksika Açmazı’nın beyazperdeye taşınan filminin afişi sosyal medyada belirlenecek.

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın podcast olarak başlattığı ve bugüne kadar 77 bölümle 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı, canlı gösteri olarak sahnelere transfer olmasının ardından şimdi de sinema seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Kapadokya ve İstanbul’da tamamlanan Meksika Açmazı’nın çekimlerinin ardından başrol oyuncuları sosyal medya hesaplarından film için hazırlanan 4 ayrı afişi hayranlarının beğenisine sundu.  Filmin afişi sosyal medyada belirlenirken, paylaşımlara yorum yapan seyirciler arasından seçilen 10 kişi ise galaya katılmaya hak kazanacak.

Yeni Hyundai KONA

Meksika Açmazı

Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerinin eşlik ettiği Meksika Açmazı’nın merakla beklenen senaryosu ise şöyle: Aldıkları bir iş teklifi üzerine farklı motivasyonlarla Kapadokya’ya giden ekip, ardı arkası kesilmeyen komik olayların içerisinde birbirleriyle olan ilişkilerini sorguladıkları birçok açmaza düşerler.

Meksika Açmazı

Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrikalarla sınanır. Ancak yaşadıkları olumsuz deneyimlerin üstesinden, her zamanki gibi mizahın ve neşenin gücüyle gelirler. Ekibinin kendi içerisindeki anlaşmazlıkları, problemler karşısındaki farklı tepkileri bu macera dolu hikâyede izleyiciye “Ben olsam ne yapardım?” sorusunu sordururken, film boyunca kahkahalara boğacak.

Filmde kendi karakterlerini canlandıran üçlüye, Ecem Çalhan, İsmail Aksoy, Duygu Kocabıyık ve Nicholas Paul Facey eşlik ediyor.

Meksika Açmazı

“O konuda gerçekten ne düşünüyorsun? Bu zor durumdan nasıl çıkarsın? Peki en yakın arkadaşını satar mısın?” Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam Meksika Açmazı’nda bir süredir podcast programı ile cevabı olmayan sorulara çözüm arıyordu! Spotify, Karnaval.com, iTunes gibi platformların gözbebeği olan program, bugüne kadar 65’ten fazla sahne gösterisiyle 50 binden fazla seyirciye ulaştı.

Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüttüğü film, 17 Kasım 2023’te sinemalarda olacak.

Xiaomi 13T serisinin çıkış tarihi belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir