Ana sayfa İnceleme WWE 2K20 incelemesi

WWE 2K20 incelemesi

2K’in sevilen dövüş oyunu serisi bu yıl WWE 2K20 ile devam ediyor. Amerikan güreşi sevenler için WWE 2K20’yi inceledik. İşte WWE 2K20 incelemesi!

Amerikan güreşi sevenlerin vazgeçilmez oyun serisi olan WWE 2K bu yıl muhteşem bir başlangıç  yapmayı hedefliyor. Dövüşçü kadrosu, yeni oyun modları, yeni arenalar ve nostaljik öğeleri ile oyuncuları ekran başına kitleyecek olan WWE 2K20’yi inceledik. Oldukça keyifli dakikalar geçireceğiniz WWE 2K20 bakalım oyunculara neler sunuyor?

WWE 2K20 incelemesi

2K’in geliştirmiş olduğu WWE 2K20’de tekli oyun seçeneğinde; One On One, Two on Two, Triple Threat, Fatal 4-Way, 5 Man, 6 Man, 8 Man, Handicap, Royal Rumble, Tournament ve Custom matches modları yer alıyor.

Her modda farklı özellikler sunan oyunun en keyifli modu; 3 kişinin dövüştüğü ringden ilk kaçanın veya ilk tuş edenin kazandığı Triple Threat modu diyebilirim. Eğer arkadaşlarınız ile oynayacaksınız Two on Two modu da oldukça keyifli bir deneyim sunuyor.

The Outer Worlds inceleme

Çoklu oyuncu desteğine sahip olan Royal Rumble modu ise farklı deneyim yaşamak isteyenlerin çok hoşuna gidecek. Toplamda 190 adet erkek ve kadın dövüşçünün yer aldığı oyunda The Rock, Goldberg ve Hulk Hogan gibi efsanevi karakterleri açmak için ekstra paket satın almanız gerekiyor.

WWE 2K20 incelemesi

Oyunda bazı karakter ve arenaları açmak için oyun için harcama yapmanız gerekiyor. Ama 2K oyuncuları para harcatmaya yöneltmiyor. Oynadıkça kolayca kazanabileceğiniz altınlar ile bu karakter ve arenaları 2-3 saatin sonunda komple açabiliyorsunuz.

Gerçekçi vuruş hissi!

Gelelim oyunun grafiklerine. Grafik konusunda NBA 2K serisi ile kendini ispatlayan firma, WWE 2K20’de de aynı başarısını devam ettiriyor. Oldukça gerçekçi olan grafiklere bir de mekanikler sayesinde gerçekçi vuruş hissi eşlik ediyor.

WWE 2K20 incelemesi

Ancak oyunda hatalar yok değil. Bazen dövüş sırasında karakterler buga girebiliyor ve anlamasız fizik dışı hareketler görebiliyorsunuz. Bu sorunu kabul eden 2K cephesi, tüm sorunları çözmek için 2 hafta içerisinde güncelleme yayınlayacağını açıkladı. Ha bu hali ile oynanmaz mı? Tabii ki de oynanır. 20 maç yaptıysam bu tip hatalar maksimumda 2 maçta 2-3 defa başıma geldi diyebilirim. Yani abartılacak bir durum yok ortada.

Oyunun en çok sevdiğim yanı da müzik seçimleri olmuş. Sizi moda sokan rock türündeki müzikler oldukça etkileyici. İtiraf edeyim şarkının bitmesi için 5-6 dakika ana ekranda, ekrana boş boş bakıp kafa salladım.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında yer alan WWE 2K20, Mortal Kombat 11’den sonra oynadığım en keyifli dövüş oyunu olmuş diyebilirim.

PlayStation 1 zamanında WCW Nitro’nun başında Dualshock kıran biri olarak WWE 2K20’nin bana eski günleri hatırlattığının altını çizeyim. Nostalji karakterlerin yer aldığı paketi satın aldım ve oyunda eski arenaları açtım. Oyuna girdiğim de bir de ne göreyim. VHS efekti ile oyun açıldı. Oldukça keyif veren bu arenadan uzun süre çıkmayacak gibi görünüyor.

WWE 2K20 incelemesi

Eğer siz de Amerikan güreşine azıcık bile ilgi duyuyorsanız, WWE 2K20’yi oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Oyunu 10 üzerinden değerlendirecek olursam; mevcuttaki hataları ile oyun benden 10 üzerinden 7.5 almayı başardı.

İncelemeyi burada bitirip; bu yaştan sonra WWE mi oynayacağım diye başladığım oyuna tekrardan geri dönüyorum…

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler