Ana Sayfa Genel Pacific Rim The Black için ilk fragman yayınlandı

Pacific Rim The Black için ilk fragman yayınlandı

Netflix bir süredir yapım aşamasında olan Pacific Rim The Black için ilk fragmanı yayınladı. İşte konu ile ilgili ilk detaylar.

2013 yılında vizyona giren Pacific Rim filmi hayli ilgi çekmişti. Kaiju adı verilen yaratıkların dünyayı istilasını konu edinen film mutlu bir sonla bitmişti. Sonrasında gelen devam filmi ise çok beğenilmedi. Çünkü saçma bir hikaye kurgusuna sahipti.

Netflix 2. filmi yok sayarak 1. film sonrasındaki olayları konu edinen yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlamıştı. The Black isimli proje için ilk fragman yayınlandı.

Netflix’te film ile ilgili yayınlanan bilgilendirme metnine de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Pacific Rim The Black için ilk fragran yayınlandı

” Kaiju’lar bir zamanlar Pacific Rim’den çıkıp, onlarla savaşmak için yapılmış devasa robotlar olan Jaeger’larla karşılaşmıştı. O günler geride kaldı. Şimdi ise Avustralya’yı istila eden Kaiju’lar yüzünden tüm kıta tahliye edilmek zorunda. Geride kalan iki kardeş Taylor ve Hayley, kayıp ebeveynlerini bulmak için ümitsiz bir arayışa çıkıyor. Küçük bir umut olsa da bu zorlu maceradan sağ salim çıkabilmek için terk edilmiş, külüstür bir Jaeger’ı kumanda etmeyi kendi kendilerine öğrenmeleri gerekiyor. ”

Bu arada dip not olarak belirtelim. Şimdilik Pacific Rim’in yeni bir filmi gelmesi söz konusu değil. Fakat belki salgın süreci geçtiğinde 3. film için de çalışmalar başlayabilir. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Şimdilik konuşmak için erken.

Elon Musk itiraf etti! Aptallık ettik! Peki ama neden?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting