Oppo Reno2 kutu açılış videosu (Unboxing)

Bugün yeni bir akıllı telefon modeliyle karşınızdayız: Oppo Reno2! Bu videomuzda sizle birlikte Oppo Reno2’nin kutusunu birlikte açıyoruz. 6.5 inç ekranı ve Snapdragon 730G çipsetiyle dikkat çeken telefon, aynı zamanda arka tarafında 4 kameraya sahip.

Oppo Reno2 kutu açılış videosu (Unboxing)

Oppo Reno2 premium bir tasarıma sahip ve 189 gram ağırlıkta. Ürünün hem ön hem de arka tarafında cam tasarım tercih edilmiş. Arka kısım, ışık açısına göre farklı renk tonlarına bürünerek ortaya hoş görüntüler çıkarıyor.

Oppo Reno2’nin ön tarafında herhangi bir fiziksel tuş yer almıyor. 6.5 inç değerdeki ekran, bir şeyler izlemek, oynamak ve okumak için ideal. SDM730 Snapdragon 730G çipsetle gelen telefonda 8GB RAM ve 256GB depolama var.

Oppo Reno2’nin en dikkat çekici taraflarından birini, arka taraftaki dörtlü kamera sistemi oluşturuyor. 48 + 13 + 8 + 2MP’den oluşan kamera sistemi, normal, geniş açılı çekim ve detaylı portre çekimleri gibi pek çok farklı seçenek sunabiliyor. Ön taraftaki kamera ise, pop-up mekanizmasına sahip ve 16MP değerde.

Oppo Reno2’de çıkarılamaz 4000mAh pil bulunuyor ve bu pil, Oppo’nun hızlı şarj teknolojisine de destek veriyor.

Oppo Reno2 kutu açılış videosu (Unboxing)

iPhone SE 2, 2020’de gelebilir! İşte ilk detaylar

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin