Oppo A9 2020 kutu açılış videosu (Unboxing)

maxresdefault 8

Oppo’nun yeni akıllı telefon modellerinden Oppo A9 2020, test merkezimizin yeni konuğu oldu. Biz de deneyimleyip incelemeye geçmeden önce, sizlerle birlikte bir kutu açılış videosu yapalım istedik. Bakalım kutunun içinde telefonla birlikte neler var

Oppo A9 2020 kutu açılış videosu (Unboxing) Toplamda 5 kamerası var!

Oppo A9 2020, şık, parlak bir tasarıma sahip. Yanlardan kıvrımlı, arka yüzeyi ışığa göre renk tonlarında değişiklikler gösteren, aynı zamanda 4 kameralı sistemi ve 6.5 inç ekranıyla ön plana çıkan bir telefon.

Ürün, gücünü Snapdragon 665 çipsetinden alıyor, ki oyunların daha performanslı çalışabilmesi için bir turbo modu da bulunmakta. Elimize ulaşan telefonda 4GB RAM ve 128GB dahili depolama mevcut. Güncel Android işletim sistemi ve ColorOS 6 arayüzüne sahip olan cihaz, Google Play Store’daki pek çok oyun ve uygulamayı rahatlıkla açabilecek güce sahip.

Ürünün arka tarafında 4 kameradan oluşan özel sistem bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, ultra geniş açılı çekimler yapabilen 48MP’lik kamera. Diğerleri de 8+2+2MP değerlerde. Bokeh efektli portreler de çekmek mümkün.

Telefonun pili ise, 5000mAh değerinde ve tek şarj ile 2 günü rahatlıkla çıkarabileceği belirtiliyor. 195 gram ağırlığında olan ve genellikle iki elle kullanıma uygun bu telefon, yüz tanıma sistemi, parmak izi okuyucu sensör, NFC ve Bluetooth 5.0 gibi teknolojilere de sahip.

Daha fazla detayı, yakında hazırlayacağımız inceleme videomuzda bulabileceksiniz.

Logitech MX518 gaming mouse inceleme


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir