Ana SayfaAkıllı TelefonOPPO katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor

OPPO katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor

OPPO katlanabilir telefon üzerindeki çalışmalarına hız verdi. Çok yakında OPPO’nun devrim yaratacak olan telefonu tanıtılacak.

OPPO’nun bu hafta düzenleyeceği etkinliği için artık sayılı saatler kaldı. Bu etkinlikte firmanın yeni konsept ürünleri tanıtılacak. Bugün ise OPPO katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını resmi olarak açıkladı. Katlanabilir telefonlar arasında fark yaratacak olan bu model yapısı ile çok ama çok fantastik olacak.

Bildiğiniz gibi katlanabilir telefonlarda genellikle ekranlar dikine veya enine katlanıyor. OPPO’nun bu noktada fark yaratmak için ekranı çekerek/gerek açma seçeneğini sunacağı söyleniyor. Yani telefonu yanlara doğru çektiğinizde ekranı bir anda büyüyor. Oldukça fantastik değil mi?

Şimdilik bu konsept telefonun detayları bilinmiyor. Muhtemelen tepe model olacak olan konsept telefon 2.000 dolar bandında satışa sunulacaktır. OPPO’nun tek yeniliği bu olmayacak.

OPPO katlanabilir telefon

Giyilebilir cihazlar pazarı, akıllı saatler ve TWS kulaklıklara olan büyük talep sayesinde 2020’de trend oluyor. Bununla birlikte, bu segmentte AR Gözlükleri pazarı gibi birçok müşteriyi de çeken belirli bir niş kitle var. Bu pazarın bir bölümünü yakalamak için Oppo, 17 Kasım’da yeni bir OPPO AR Gözlük 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, 2020 OPPO Geleceğin Teknolojisi Konferansı’nı Shenzen’de gerçekleştirecek.

Xiaomi Redmi gizemli telefonu bakın nasıl bir bataryayla geliyor

Raporlara göre, OPPO etkinlikte tam boyutlu bir FDF portre video teknolojisini sergileyecek. Dahası, tam bağlantılı bir renk yönetim sistemi getirecek ve üç konsept ürünü ortaya çıkaracak. Yeni OPPO AR Gözlük 2’nin kullanıcılarına rahat bir deneyim sunacağı söyleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU