Oppo F5 Hangi Ülkelerde Satılacak?


Oppo’nun üst seviye özellikleri donattığı Oppo F5’in satışa çıkacağı ülkeler doğrulandı. İşte telefon hakkında ortaya çıkan tüm son bilgiler!

Çinli şirketin artan rekabete karşılık amacıyla piyasaya sürmeye hazırlandığı üst seviye akıllı telefonu Oppo F5 hakkında yeni bilgiler ulaşmaya devam ediyor. Son olarak cihazın hangi ülkelerde satılacağı (en azından ilk aşamada) resmi olarak açıklandı. Bu pazarlar; Hindistan, Endonezya, Malezya, Myanmar, Filipinler, Tayland ve Vietnam. Ancak açıklamanın anlamı bu pazarlarla sınırlı kalacağı olmayabilir. Yani bu ülkeler sadece satışın başlayacağı ilk ülkeler olabilir.

Elimizde bulunan sızıntı bilgiler yanı sıra, Oppo da piyasaya çıkış öncesi pek çok bilgiyi bize ulaştırdı. Örneğin telefonun yeni furya, çerçevesiz panele sahip olacağı ve  FHD+ (1080p +)  çözünürlüğünde olacağı belli oldu. Diğer taraftan üst seviye cihaz, AI özellikleriyle önemli bir yapay zekaya da önderlik ediyor. 6 inç ekran, 4000 mAh pil gibi öne çıkan özellikleriyle şimdiden ilgi toplamayı başaran F5, 26 Ekim’de resmen kullanıcı karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git