OnePlus yeni ürünleri ile şov yaptı!

oneplus

OnePlus tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni cihazını resmen satışa sundu. Bu cihaz oyunseverlerin hayatını kurtarabilir.

OnePlus yeni ürünleri ile şov yaptı! Çinli teknoloji devi OnePlus, Pazartesi günü bir lansman etkinliği düzenledi ve OnePlus Ace 2 Genshin Impact sınırlı sayıda üretim serisini tanıttı. Teknoloji devi ayrıca OnePlus 45W Liquid Cooling arka klipsi gibi birkaç aksesuar da duyurdu. Soğutma cihazı, mobil telefonlar için tasarlanmış ilk sıvı soğutma radyatörü olarak ün kazandı.

oneplus 11 official teaser

OnePlus, ürünü Şubat 2023’te düzenlenen MWC’de duyurmuştu ancak fiyatlandırma ve kullanılabilirlik detayları o zamanlar bilinmiyordu. Ürün şimdi Çin’de mevcut ve 469 yuan ($68) fiyat etiketi taşıyor. Şirketin ürünü yakın zamanda küresel pazara sunması bekleniyor.

Hatırlatmak gerekirse, OnePlus’ın sıvı soğutmalı arka klipsi, zorlayıcı oyun gibi yoğun iş yükü gerektiren işlemler sırasında üretilen ısıyı dağıtmak için telefonun arkasına tam olarak uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.

oneplus

OnePlus yeni ürünleri ile şov yaptı!

Amiral gemisi akıllı telefonlar ve hatta yüksek kaliteli orta segment modeller genellikle güçlü işlemcilerle donatılır. Güçlü grafiklere sahip oyunlar ve diğer uygulamalar, kaynakların önemli bir kısmını kullandıkları için enerji açısından oldukça talepkardırlar. Bu uygulamalar genellikle ısı üretirler ve son zamanlarda üreticiler, amiral gemisi ve mod-range modellerinin iç soğutma sistemlerini yoğun kullanım sırasında üretilen ısıyı dağıtmak için kullanmaya başladılar. Bazı durumlarda, dahili soğutma mekanizması cihazı soğutmak için yeterli olmayabilir ve bu durum, harici soğutma cihazlarının doğmasına neden oldu. Xiaomi, Razer ve hatta OnePlus gibi markalar altında birkaç modeli var ama hepsi hava soğutmalıdır.

OnePlus katlanabilir telefon

OnePlus 45W Liquid Cooling Arka Klipsi Yeni OnePlus 45W Sıvı Soğutma cihazı iki önemli parçadan oluşur. Akıllı telefonun arka paneline takılan bir parça ve bir kablo aracılığıyla ilk parçaya bağlanan kutu şeklinde bir soğutma pompasıdır. Soğutma cihazı akıllı telefona takıldığında otomatik olarak çalışmaya başlar ve ayrıldığında çalışmayı durdurur. OnePlus yeni ürünleri ile şov yaptı!

Sony mobil oyun tarafında önemli adımlar atıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir