OnePlus Watch, iki farklı bilek kayışı tasarımı ortaya çıktı!

OnePlus Watch, iki farklı bilek kayışı tasarımı ortaya çıktı!

OnePlus, yaklaşan akıllı saati için iki tasarımın patentini aldı. OnePlus Watch için iki farklı bileklik kayışının tasarımı ortaya çıktı. Vivo Watch’tan çok farklı olmayan yuvarlak bir saat olacak, ancak kayışları benzersiz olacak gibi duruyor.

OnePlus’ın bu yıl iki ürünle Smartwatches dünyasına girmesi bekleniyor. Lansmandan önce, ürünler hakkında birçok sızıntı internete sızdırıldı. Şimdi, başka bir sızıntı,  OnePlus Watch’un olası tasarımını gösteriyor. OnePlus, Alman Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde (GPTO) bir Smartwatch tasarımının patentini aldı. Henüz tasarımı onaylamamış olsa da, patent açıklaması, tasarımın OnePlus tarafından alındığını doğruluyor.

OnePlus Watch, iki farklı bilek kayışı tasarımı ortaya çıktı!

Akıllı saatlerin ilki, akıllı bir bantta görebileceğiniz türden bir kayışı olan daha sportif bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım çizimlerine bakılırsa akıllı saatin bantları Apple Watch Spor Bantlarına çok benziyor diyebiliriz. İlk bant ise silikondan yapılmışa benziyor. Ancak diğer versiyon muhtemelen deriden oluşuyor. Kayışın sonundaki toka, oldukça sıra dışı bir tasarımın önemli bir noktası olarak karşımıza çıkıyor. Saatin her iki versiyonunda da yan tarafta iki düğme var. Ayrıca bir optik kalp atış hızı sensörü, kan basıncı ve kandaki oksiyeni ölçen özellikler ile şarj pimleri de cihazda kendini gösteriyor. Çok sayıda sızıntıya ve resmi teaser’a rağmen, saatin nihayet ne zaman geleceği hala bilinmiyor. En iyi ihtimalle Mart civarı gelmesi tahmin ediliyor.

Tiktok Avrupa’da ateş altında kaldı!